20:05:17 - پنج‌شنبه 4 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبرسانی سیار به ۷۰ روستای تفت و لزوم صرفه جوئی مردم درمصرف آب
آبرسانی سیار به ۷۰ روستای تفت و لزوم صرفه جوئی مردم درمصرف آب
تفت (پانا) – معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت گفت: بارندگی‌های اخیر نتوانسته خشک‌سالی‌های چند سال گذشته را برطرف کند و همچنان ضرورت دارد مردم شهرستان در مصرف آب صرفه‌جویی کنند. “ناصر دهقانی” در جلسه بررسی مشکلات آب‌رسانی به روستاهای شهرستان تفت گفت: این تفکر در مردم شهرستان به وجود آمده که با […]

تفت (پانا) – معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت گفت: بارندگی‌های اخیر نتوانسته خشک‌سالی‌های چند سال گذشته را برطرف کند و همچنان ضرورت دارد مردم شهرستان در مصرف آب صرفه‌جویی کنند. “ناصر دهقانی” در جلسه بررسی مشکلات آب‌رسانی به روستاهای شهرستان تفت گفت: این تفکر در مردم شهرستان به وجود آمده که با بارش‌های ابتدای سال، مشکل کم آبی را مرتفع نموده است و ما در تابستان امسال با مشکل کم‌آبی روبرو نخواهیم شد این در حالی است که بارندگی‌های اخیر نتوانسته خشک‌سالی‌های چند سال گذشته را برطرف کند و همچنان ضرورت دارد مردم شهرستان در مصرف آب صرفه جوئی کنند. معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت اطلاع‌رسانی عمومی درباره صرفه‌جویی در مصرف آب را خواستارشد و افزود: ضرورت دارد نسبت به اخطار مشترکین پرمصرف آب در مناطق مختلف شهرستان اقدامات لازم صورت گیرد چون مشاهده‌شده با آبی که با سختی تأمین‌شده و برای شرب و نیازهای بهداشتی به مخازن و تانکرهای روستایی انتقال داده‌شده برای کشاورزی استفاده‌شده است.
“دهقانی” تصریح نمود: در حال حاضر تأمین آب حدود ۷۰ روستا به شیوه آب‌رسانی سیار است و پیش‌بینی می‌شود با توجه به شیوه مصرف آب، این تعداد روستا افزایش پیدا کند.
در ابتدای این جلسه بخشداران حاضر در جلسه به بیان مشکلات مناطق روستایی خود پرداختند. خبرنگار: نگار فرخ پور

خبر جدید  طرح جامع اکو کمپ های کویری یزد بررسی شد

آبرسانی سیار صرفه جوئی درمصرف آب
منبع :: آبرسانی سیار به ۷۰ روستای تفت و لزوم صرفه جوئی مردم درمصرف آب

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد