9:08:02 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آتش گرفتن خودرو حامل مهاجران افغان ارتباطی به اصابت گلوله نداشته
آتش گرفتن خودرو حامل مهاجران افغان ارتباطی به اصابت گلوله نداشته
احمد ترحمی بهابادی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد درباره حادثه سوختن یک خودرو حامل مهاجران افغان در این استان گفت؛ این خودرو با وجود اخطارهای مکرر قانونی و شلیک هوایی به حرکت خود ادامه داد و در نهایت، لاستیک این خودرو هدف تیر اخطار قرار گرفت اما راننده همچنان در حال فرار بوده است.

شعار سال: معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد درباره حادثه سوختن یک خودرو حامل مهاجران افغان در این استان گفت که این خودرو یکی از پنج ‌خودرویی بوده که به صورت یک کاروان، مهاجران غیر قانونی و مواد مخدر حمل می‌کرده است.

احمد ترحمی بهابادی: این خودرو با وجود اخطارهای مکرر قانونی و شلیک هوایی به حرکت خود ادامه داد و در نهایت، لاستیک این خودرو هدف تیر اخطار قرار گرفت اما راننده همچنان در حال فرار بوده است.

خبر جدید  تحصیل 1400 طلبه در 14 مدرسه علميه استان یزد

بر اساس گفته شاهدان عینی و مستندات موجود، آتش‌سوزی خودرو هشت کیلومتر بعد از اصابت گلوله با لاستیک و به دلیل سرعت بالا و برخورد شدید با گارد و جرقه‌های ناشی از حرکت خودرو بر روی رینگ حادث شده و هیچ ارتباطی با شلیک گلوله نداشته است.

این خودرو ۱۴ سرنشین (یک شهروند پاکستانی و ۱۳ شهروند افغانستان) داشته است.

خبر جدید  جزئیات نحوه هزینه‌کرد بودجه اشتغال در سال ۹۷/ تعطیلی برخی کارگاه‌ها به علت نبود سرمایه در گردش

سه نفر که در صندوق عقب بودند بر اثر آتش‌سوزی در دم فوت کردند و هشت نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند که از این تعداد چهار نفر به صورت سرپایی درمان و از بیمارستان ترخیص شدند.

برگرفته از فضای مجازی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حق پرستاران را ادا کنیم

تبليغات
شعار سال