18:32:06 - شنبه 13 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزادشهر بیشترین جمعیت افراد دارای معلولیت را دارد
آزادشهر بیشترین جمعیت افراد دارای معلولیت را دارد
ایلنا: مسئول مناسب سازی بهزیستی استان یزد گفت: بیشترین جمعیت معلولین شهر یزد با ۱۰ درصد ساکن آزادشهر هستند.

مسئول مناسب سازی بهزیستی استان یزد گفت: بیشترین جمعیت معلولین شهر یزد با ۱۰ درصد ساکن آزادشهر هستند.

محمود آسایش در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بر اساس اطلاعات مکانی بدست آمده از افراد دارای معلولیت شهرستان یزد، بیشترین معلولین شهر یزد ساکن آزادشهر هستند.

وی ادامه داد: منطقه امامشهر یزد نیز با ۶٫۳۳ درصد دومین منطقه به لحاظ اسکان افراد دارای معلولیت هست.

مسئول مناسب سازی بهزیستی استان یزد در خصوص اطلاعات مکانی افراد دارای معلولیت در دیگر نقاط شهر یزد اضافه کرد: افراد دارای معلولیت در بلوار نواب صفوی ۳٫۳۱ درصد، خیابان انقلاب با ۳٫۹ درصد، بلوار دشتی ۳٫۶۴ درصد، خیابان امام ۳٫۵۵درصد، صفاییه ۳٫۴۰درصد، خیابان کاشانی ۳٫۲۶ درصد، بلوار دهه فجر ۳٫۲۱ درصد، خیابان مهدی ۳٫۰۷ درصد ساکن هستند.

خبر جدید  لزوم تقویت تشکل های بخش خصوصی/ عزم مسئولان برای رونق تولید و رفع مشکلات صنعت و معدن

وی با تاکید بر مناسب سازی فضاها، حمل و نقل عمومی در این مناطق عنوان کرد: تسهیل دسترسی افراد دارای معلولیت و سایر گروه های هدف مناسب سازی اعم از سالمندان، کودکان، بیماران و زنان باردار به فضاهای شهری و حمل و نقل عمومی در این مناطق باید در اولویت شهرداری قرار گیرد.

خبر جدید  اولین نشست شب نشینی انقلاب در یزد برگزار می شود

مسئول مناسب سازی بهزیستی استان یزد افزود: بهزیستی استان یزد اطلاعات مکانی افراد دارای معلولیت به شورای شهر یزد جهت مناسب سازی فضاهای شهری و عمومی این مناطق اعلام نموده است تا این مهم از سوی شورای شهر نیز پیگیری شود.

وی با بیان اینکه اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت از مهمترین درخواست های سازمان است یادآور شد: میزان مناسب سازی معابر عمومی در کشور نیز کمتر از ۳۰ درصد است؛ لذا باید همچنان کار کنیم و با تغییر باورها و همکاری همه نهادها و دستگاه ها از مهندس تا سازنده ها شرایط برای دسترسی آسان معلولان از خدمات شهری مهیا شود.

خبر جدید  رشد بیکاری بانوان در یزد بیشتر از آقایان است/تاکید بر کنترل روند رشد بیکاری در یزد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال