1:03:32 - جمعه 18 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزادی زنان جرایم غیرعمد یزد ۱.۴ میلیارد تومان نیاز دارد
آزادی زنان جرایم غیرعمد یزد ۱.۴ میلیارد تومان نیاز دارد
مراسم گلریزان ویژه آزادی زنان جرایم عمد یزد برای جمع آوری ۱.۴ میلیارد تومان در این استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مراسم پویش آزادی زنان در بند جرائم غیر عمد استان یزد ظهر امروز با حضور خیرین، سازمانهای مردم نهاد و مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در مجموعه راه و ما برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در این مراسم با قدردانی از حساسیت خیرین و مسئولیت بالای اجتماعی سازمانهای مردم نهاد در زمینهسازی برای آزادی زندانیان تجمیع توانمندیهای مردمی را مهمترین عنصر تحقق این پویش مطرح کرد.

فاطمه دانش یزدی اظهار داشت: امروز زنانی که فاصله شهروندی عادی و مجرم را بر سر یک اتفاق ناگهانی و یا عملی غیر عمد تجربه میکنند زنی که نقش مادر و همسر دارد را از کانون خانواده دور میسازد و آشفتگیهای به وجود آمده در زندگی بر اثر عدم حضور یکی از ستونهای اصلی رقم میخورد.

خبر جدید  ‌چرا آمار مشارکت بانوان یزدی برای ثبت نام کاندیداتوری مجلس پایین است؟

وی خاطرنشان کرد: به این وسیله عوارض این موضوع آسیبهای اجتماعی متعددی به همراه دارد که عموما پا را فراتر از خانواده گذاشته و به بستر جامعه راه پیدا میکند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد تصریح کرد: خوشبختانه با همراهی خیرین، سازمانهای مردم نهاد و حمایت ویژه هنرمندان طرح پویش آزادی زنان در بند جرائم غیر عمد به مرحله اجرا رسید.

دانش یزدی گفت: امیدواریم با مشارکت تمام بخشها و مردم هر کدام به سهم خود بتوانیم زمینه آزادی زندانیان زن در حوزه جرائم غیر عمد را فراهم سازیم تا همزمان با ایام فاطمیه و در بلوغ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رویکرد اکرام فاطمی شاهد آزادی زنان زندانی جرائم غیر عمد در استان یزد باشیم.

خبر جدید  یزد| ممانعت از زمین‌خواری و تعدی به بیت‌المال ضرورت دارد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد ادامه داد: هدف این طرح جمعآوری مبلغی نزدیک به ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای آزادی ۷ نفر از زنان زندانی است.

این طرح با شعار "دستی که کمک میکند از دستهایی که برای دعا بالا میرود مقدستر است" تا پایان ایام فاطمیه ادامه دارد و خیریان و نیک اندیشان میتوانند وجه مورد نظر و مشارکت خود را به شماره حساب ۶۶۶۶۶۶ و شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۳۲۳۱ مربوط به ستاد دیه استان واریز نمایند.

خبر جدید  یزد | صدور مجوز مهدهای کودک در یزد تحت نظارت بهزیستی "الکترونیکی" می‌شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد