11:32:11 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزادی ۱۸۲ نفرمحکوم مالی با کمک خیرین استان یزد/جمع آوری بیش از دو میلیارد در جشن گلریزان
آزادی ۱۸۲ نفرمحکوم مالی با کمک خیرین استان یزد/جمع آوری بیش از دو میلیارد در جشن گلریزان
ایلنا: رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در سال گذشته، با همکاری و مشارکت خیرین، ۱۸۲ نفر از محکومین مالی از بند زندان رهائی یافتند.

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در سال گذشته، با همکاری و مشارکت خیرین، ۱۸۲ نفر از محکومین مالی از بند زندان رهائی یافتند.

محمدرضا حبیبی با اشاره به اقدامات ستاد دیه استان یزد اظهار داشت: مبلغ بدهی این افراد بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان بود،که با تلاشی که در ستاد دیه صورت گرفت، ۳۵ میلیارد تومان، رضایت شکات اخذ شد و با ۵ میلیارد تومان این افراد از بند رهائی یافته اند.

خبر جدید  استاندار یزد: استان می‌تواند به الگوی پرورش معلمان کارآمد و نواندیش در سراسر کشور بدل شود

وی بیان داشت: در سال جاری ۱۲ نفر زندانی مرتبط با پرداخت دیه، ۱۱۵ نفر در رابطه با چک برگشتی و مرتبط با نوسانات اقتصادی و ۹۳ نفر نیز مرتبط با بدهی های مهریه و نفقه می باشند که باید تلاش شود مقدمات فراهم نمودن مبالغ بدهی و همچنین اخذ رضایت شکات تا آزادی تمامی مددجویان جرائم غیر عمد انجام پذیرد.

خبر جدید  همایش افتخار بیست‌وپنجم در یزد برگزار می‌شود

این مقام قضائی همت خیران یزدی و روحیه گذشت و ایثار را در استان قابل تحسین ارزیابی کرد و ابراز داشت: در سال گذشته تنها یک نفر به تنهائی با پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان مقدمات آزادی ۲۴ نفر را به صورت یکجا فراهم کرد و حتی اجازه نداد که نامی از او برده شود.

خبر جدید  نشست بنیاد جهانی انرژی و اجلاس بین‌المللی شهرهای پایدار در یزد

وی بیان داشت: در جشن گلریزان امسال نیز مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال به صورت نقد و تعهد جمع آوری شد تا زمینه آزادی زندانیان محکوم مالی غیرعمد فراهم آید.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد