18:15:50 - جمعه 22 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز اسکان در حسینیه های شهر یزد به دلیل تکمیل ظرفیت اقامت
آغاز اسکان در حسینیه های شهر یزد به دلیل تکمیل ظرفیت اقامت
ایلنا: مسئول دبیرخانه بین‌المللی «یزد، حسینیه ایران» با اشاره به استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از شهر تاریخی یزد گفت: اسکان در حسینیه های شهر یزد به دلیل تکمیل ظرفیت…

مسئول دبیرخانه بین‌المللی «یزد، حسینیه ایران» با اشاره به استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از شهر تاریخی یزد گفت: اسکان در حسینیه های شهر یزد به دلیل تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی آغاز شد.

سیدحسن حسینی در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: با توجه به افزایش ورود مسافران نوروزی به استان و شهر تاریخی یزد، چندین حسینیه به ظرفیت اسکان برای اقامت گردشگران داخلی افزوده شد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد سفرهای نوروزی در اولین شب سال ۱۳۹۸ خورشیدی به استان، با هماهنگی و آمادگی قبلی تعدادی حسینیه که دارای شرایط مناسبی برای اقامت مسافران است، به ظرفیت مراکز اقامتی افزوده شد تا برای اسکان مسافرین نوروزی مورد استفاده قرار گیرد.

خبر جدید  کشف سی‌هزار لیتر گازوییل قاچاق در یزد

مسئول دبیرخانه بینالمللی «یزد، حسینیه ایران» با اشاره به آمادگی کامل برای استقبال و خدمات رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی اضافه کرد: خوشبختانه ورود مسافران به استان و شهر تاریخی یزد در مقایسه با گذشته افزایش چشمگیری دارد که ثبت جهانی شهر یزد در این موضوع نقش موثری دارد.

خبر جدید  ۶ راس گورخر ایرانی به پارک ملی سیاهکوه منتقل شد

وی با بیان اینکه حسینیه های یزد ظرفیت های قابل توجهی دارند که حتی میتوانند به زیرساختهای گردشگری استان نیز اضافه شوند عنوان کرد: با برنامهریزی مناسب می توان از ظرفیت این حسینیهها به نحو مطلوبتری حتی در تمام ایام سال هم استفاده کرد.

حسینی به تشریح برنامه های دبیرخانه بینالمللی «یزد، حسینیه ایران» در ایام نوروز پرداخت و اظهار داشت: برنامه ریزی شده تا در این ایام که یزد شاهد حضور گردشگران و مسافران نوروزی است جاذبههای گردشگری مذهبی یزد به مسافران معرفی شود.

خبر جدید  پیام تبریک مدیر کل ورزش وجوانان استان یزد به مناسبت هفته دولت

وی اضافه کرد: ارائه ماکتهای چوبی از نخل و بادگیر در قالب بستههای فرهنگی و برپایی ایستگاه صلواتی چای و شربت در اماکن گردشگری به ویژه حسینیه امیرچخماق از دیگر برنامه های این دبیرخانه در نوروز ۹۸ است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد