11:44:10 - شنبه 12 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز فعالیت شورای عالی فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
آغاز فعالیت شورای عالی فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با توجه به ضرورت فعالیت در راستای توصیه‌های مقام معظم رهبری در فضای مجازی، اقدام به تشکیل شورای عالی فضای مجازی و رسانه كرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، این واحد دانشگاهی با توجه به ضرورت فعالیت در راستای توصیههای مقام معظم رهبری در فضای مجازی اقدام به تشکیل شورای عالی فضای مجازی و رسانه كرد و با تشکیل ساختار و تعیین شرح وظایف نخستین قدم در این راستا را برداشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در این خصوص گفت: دشمن، چند سال گذشته فعالیت جدی در فضای مجازی كرده است و قصد دارد نگاه مردم را نسبت به نظام و عملکرد مسئولان تغییر دهد به همین دلیل مقام معظم رهبری هم بارها نسبت به این مسئله گوشزد كردهاند تا حدی که در صحبتهای اخیرشان در مورد این موضوع عنوان کردند «انقلاب و نظام با خواست و حمایت مردم شکل گرفته و استمرار یافته اما مستکبران با وقاحت تمام مردم را به مقابله با همین نظام فرامیخوانند که لازم است مردم در مقابل این تبلیغات ایستادگی و علیه آن حرکت کنند و جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را به ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند».

خبر جدید  ضرورت نگاه ویژه به صنعت ساختمان در شرایط تحریم

محمدرضا دهقانی اشکذری افزود: امروز وظیفه هر ایرانی به ویژه دانشجویان و دانشگاههاست که در حد توان خود در این راستا قدمی بردارند، با این رویکرد دانشگاه آزاداسلامی یزد نیز اقدام به تشکیل شورای عالی فضای مجازی و رسانه کرد که متشکل از ۱۷ عضو حقیقی و حقوقی و دو کارگروه تولید و پژوهش فضای مجازی و رسانه و رصد و ترویج فضای مجازی و رسانه است.

خبر جدید  سازمان حفظ نباتات همه محصولات تولیدشده دانشگاه آزاد یزد را خریداری می‌کند

محسن اقبالی دبیر این شورا نیز هدف از تشکیل این شورا را ایجاد نقطه كانونی مواجه هوشمندانه و مقتدرانه با تحولات پرشتاب عرصه فضای مجازی برای استفاده از فرصتها و ظرفیتها و مقابله با آسیبها و تهدیدات عنوان کرد.

وی در ارتباط با شرح وظایف این شورا گفت: سه شرح وظایف برای این شورا تعین شده است که سیاستگذاری و مدیریت كلان فضای مجازی دانشگاه، برنامهریزی و تصمیمگیریهای لازم و بهنگام،نظارت و رصد كارآمد و روزآمد فضای مجازی است.

خبر جدید  ارائه تازه‌ترین مطالب علمی درباره CPR در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد