۱۸:۲۵:۲۶ - جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی استان یزد برای ارائه خدمت مطلوب به مسافران نوروزی
آمادگی استان یزد برای ارائه خدمت مطلوب به مسافران نوروزی
استاندار یزد با اشاره به کیفیت پایگاه‌های اسکان نوروزی در استان گفت: آمادگی استان یزد برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی مطلوب است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی با حضور در پایگاه پذیرش و ثبت نام ناحیه یک و دو یزد آموزش و پرورش استان حضور پیدا کرد و از نزدیک به بررسی ثبت نام و اسکان مسافران نظارت کرد.

استاندار یزد در این بازدید با بیان اینکه آمادگی استان برای پذیرایی و ارائه خدمات لازم به مسافران نوروزی مطلوب است اظهار داشت: امیدواریم که در ایام نوروز امسال بتوانیم به نحوی در استان یزد عمل کنیم که مسافران و گردشگران نوروزی از خدماتی که به آنها ارائه میشود رضایت کافی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: از تلاشها و خدماتی که در پایگاههای اسکان نوروزی فرهنگیان انجام میگیرد تشکر میکنم و باید به این مسئله توجه داشته باشیم که باید حداکثر همت خود را خدمات هر چه بهتر به مسافران در سطح استان به کار بگیریم.

کلاسهای میزبان مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته افزایش یافت

عباسعلی دانافر در این بازدید با اشاره به فعالیت بیش از ۸۴۰ نفر از فرهنگیان استان در راستای پذیرش و ثبت نام اسکان نوروزی گفت: این همکاران در ۱۷ پایگاه پذیرش و ثبت نام مسافران در سطح استان یزد فعالیت دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در ادامه با بیان اینکه امسال نسبت به سال گذشته، کلاسهای درس میزبان مسافران نوروزی افزایش یافت تصریح کرد: امسال ۳۸۰ مدرسه با ۳ هزار و ۴۹۳ آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی است که نسبت به سال گذشته ۴۱ کلاس افزایش یافته است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد