11:45:05 - یکشنبه 12 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی جمعیت هلال‌احمر بافق برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی
آمادگی جمعیت هلال‌احمر بافق برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس جمعیت هلال احمر بافق گفت: این نهاد آمادگی دارد تا برای همکاری‌های متقابل با دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان همکاری متقابل داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاریآنا از بافق، همزمان با هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ، محمدرضا فتاحیبافقی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق به دیدار عباس فتاحیبافقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق رفت و با وی در زمینههای مشترک به گفتگو پرداخت.

فتاحیبافقی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق در این دیداراز اعلام آمادگی جمعیت هلال احمربرای همکاریهای متقابل خبر داد و گفت: جمعیت هلال احمر بنا به رسالت اصلی خویش در کمکرسانی و امداد آمادگی دارد از بین دانشجویان و جوانان تحصیلکرده، داوطلبان عضویت در هلال احمر را شناسایی و جذب کند.

خبر جدید  اهتمام بهزیستی و تأمین اجتماعی در کاهش آسیب‌ها و افزایش نشاط اجتماعی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره فداکاریهای سرخپوشان هلال احمر در حوادث مختلف طبیعی و غیرطبیعی به اطمینان و آرامش مردم از نیروهای هلال احمر در صحنههای مختلف اشاره کرد و توضیح داد: کانونهای دانشجویی هلال احمر در دانشگاههافعال بوده و با برنامهریزی بهتر به پویایی و مشارکت بیشتر جوانان در امور عامالمنفعه کمک خواهند کرد.

خبر جدید  تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با آرمان‌های انقلاب

فتاحیبافقی با قدردانی از هلال احمر بهدلیل حضور و مشارکت در برگزاری برنامههای عمومی دانشگاه بیان کرد: همکاران کارمند و اعضای هیئتعلمی دانشگاه نیز در سیل اخیر در نقاط مختلف کشور بیش از ۶۰ میلیون ریال کمک کردند و این آمادگی را دارند که با عضویت در هلال احمر به یاری مصدومان و آسیبدیدگان بشتابند.

خبر جدید  لزوم تغییر دیدگاه دانشگاهیان به تعامل بیشتر با نهادها و مراکز تحقیقاتی

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد