19:25:37 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی حسینیه‌های یزد برای اسکان اضطراری مسافران نوروزی
آمادگی حسینیه‌های یزد برای اسکان اضطراری مسافران نوروزی
ایلنا: مسئول دبیرخانه بین‌المللی «یزد، حسینیه ایران» از فراهم آوردن امکان اسکان اضطراری مسافران نوروزی در برخی حسینیه‌های یزد خبر داد.

مسئول دبیرخانه بین‌المللی «یزد، حسینیه ایران» از فراهم آوردن امکان اسکان اضطراری مسافران نوروزی در برخی حسینیه‌های یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «سیدحسن حسینی» با اشاره به وجود بیش از ۱۰۰۰ حسینیه در یزد اظهار کرد: حسینیهها ظرفیتهای قابل توجهی در یزد دارند که حتی میتوانند به زیرساختهای گردشگری استان نیز اضافه شوند لذا با برنامهریزی مناسب می توان از ظرفیت این حسینیهها به نحو مطلوبتری در تمام ایام سال استفاده کرد.

خبر جدید  مُهیمِن حائز رتبه نخست استانی شد

وی افزود: معرفی جاذبههای گردشگری مذهبی یزد به مسافران، ارائه ماکتهای چوبی از نخل و بادگیر در قالب بستههای فرهنگی و برپایی ایستگاه صلواتی چای و شربت در اماکن گردشگری به ویژه حسینیه امیرچخماق از برنامههای نوروز ۹۸ است.

این مسئول با اشاره به استفاده از ظرفیت حسینیهها در اسکان مسافران نوروزی، تصریح کرد: بر اساس هماهنگیهای انجام شده با هیئت امنا و مسئولان حسینیهها چنانچه شرایط جوی نامساعد شود یا مراکز اقامتی گنجایش کافی برای پذیرایی از مسافران نوروزی را نداشته باشند، امکان اسکان اضطراری مسافران در برخی از حسینیهها وجود دارد.

خبر جدید  طرح آمایش منافع درازمدت مردم استان یزد را دنبال می‌کند

حسینی در مورد حسینیههای در نظر گرفته شده برای اسکان مسافران نوروزی نیز در پایان تصریح کرد: حسینیه جنتآباد، حسینیه ابوالفضل(ع)، حسینیه حضرت سجاد(ع) هیئت علقمه امامشهر، حسینیه سلسبیل و حسینیه خلفباغ از جمله این حسینیهها هستند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد