12:39:14 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برای اسکان گردشگران
آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برای اسکان گردشگران
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق ظرفیت گردشگری این شهر را بسیار بالا برشمرد و از آمادگی دانشگاه برای اسکان گردشگران خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافق، همزمان با روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بافق صبح امروز با مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بافق دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار که در مجموعه تاریخی میدان و بازارخان بافق و اداره میراث فرهنگی صورت گرفت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با تبریک هفته میراث فرهنگی و روز جهانی موزه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بافق تمایل دارد در راستای حفاظت و حراست از آثار تاریخی و نگهداری از بناهای ارزشمند و با قدمت طولانی در مسیر تاریخی با میراث فرهنگی بافق همکاری داشته باشد.

خبر جدید  آغاز اسکان در حسینیه های شهر یزد به دلیل تکمیل ظرفیت اقامت

عباس فتاحیبافقی با تشریح پیشنهادهای اجرایی در زمینه مقاومسازی بناهای تاریخی و طراحی مجدد مسیرهای گردشگری در بافق، از ژئوتوریسم بهعنوان سرفصل جدید گردشگری نام برد و افزود: باید برای گردشگردان و مسافرانی که به بافق میآیند با توجه به زمان و مدتی که در بافق میمانند، بسته پیشنهادی اقامت و بازدید در نظر گرفت.

فتاحی ظرفیت گردشگری بافق را بسیار بالا برشمرد و از آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای اسکان گردشگران خبر داد.

خبر جدید  دانشجویان مشکل کمبود بودجه را با خلاقیت فرهنگی جبران کنند

در این دیدار رئیس نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بافق نیز گفت: پیشنهاد دارم پایاننامه دانشجویان در مقاطع مختلف رشتههای عمران و معماری به سمت میراث فرهنگی سوق داده شود و دانشجویان و استادان در طرحهای مقاومسازی بناهای تاریخی و ارزشمند پیشقدم شوند.

لیلا رنجبر با بیان اینکه مالکان و یا وارثان خانهباغهای قدیمی باید آنچه را از گذشته به ما رسیده است، به شایستگی پاسداری کنند، اظهار کرد: این نمایندگی نیز آمادگی دارد با کمکهای مادی و معنوی آنان را در این امر یاری رساند.

خبر جدید  تاکنون 10 هزار نفر از بافقی‌ها غربالگری شده‌اند

به گزارش آنا، پیشنهاد راهاندازی کانون دانشجویی در زمینه میراث فرهنگی و گردشگری در دانشگاه، شناسایی و جذب دانشجویان علاقهمند به هنر راهنمای گردشگری، طراحیهای خانهباغهای جدید و سنتی، برگزاری دورههای آموزشی در زمینه صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری از جمله مواردی بود که در این دیدار بررسی شد.

بازدید از موزه مردمشناسی بافق و خانه وحشی بافقی از دیگر برنامههای این دیدار بود.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برای اسکان گردشگران

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد