15:20:01 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برای حل معضلات اجتماعی
آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برای حل معضلات اجتماعی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: این دانشگاه با تمام زیرساخت‌ها و امکانات پژوهشی، آمادگی دارد که در راستای حل مشکلات اجتماعی گام بردارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، معصومه طباطبایی، ظهر امروز در نشست مشترک دانشگاه آزاد اسلامی یزد بامسئولان دادگستری و ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان یزد اظهار کرد: دانشگاههای آزاد استان با تمام زیرساختها و امکانات پژوهشی و آموزشی، آمادگی کامل دارند که در راستای حل مشکلات اجتماعی و گسترش فعالیتهای سازمانها و نهادهای مختلف بهویژه قوه قضائیهو دادگستری استان یزد گام بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزدبا بیان حضور استادان خبره و باتجربه و دانشجویان پرتلاش و فعال دکتری و کارشناسیارشد، انجام امور پژوهشی موردنظر دادگستری تحقیقات هدفمند با رویکردهای عملیاتی و مسئلهمحور را گرهگشای مسائل مختلف جامعه و ایران اسلامی دانست.

در ادامه، سیدعلی حسینیان مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد گفت: بهرغم تلاشهای صورت گرفته در استان در زمینههای مختلف اجتماعی کارایی مطلوب و مؤثر نداشته و بایدکوشش و جدیت بیشتری داشته باشیم.

خبر جدید  کارگاه آموزشی مداحان در مهریز

محمدرضا عرشیان معاون فرهنگی دادگستری استان یزد هم با بیان حدیث نبوی «اصلح الناس اصلحهم للناس» بهترین مردم را نافعترین مردم به خلق و جامعه معرفی کرد و اهمیت قانونگرایی، مقابله با قانونگریزی و احترام به قانون را از مهمترین مباحث مورد بحث و بررسی در تشکیل جلسات با استادان، دانشگاهیان و دانشجویان دانست.

وی از برگزاری طرح «هر مسجد، یک حقوقدان» در یزد خبر داد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بهعنوان مولود شایسته انقلاب اسلامی، دستیابی این دانشگاه را بهعنوان برترین دانشگاه کشور ازنظر رتبهبندی جهانی تبریک گفت.

محمدحسین رحیمزاده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد نیز با یادآوری ارتباط مؤثر بین تشکیلات قضائیو دانشگاه، دریافت نظرتخصصی و علمی از اساتید دانشگاه، قبل از برگزاری نشستهای قضائیرا یکی از راهکارهای مؤثر عملی و کاربردی عنوانکرد.

خبر جدید  ۴ پروژه فعال در حوزه میراث فرهنگی بافق مرمت می‌شود

وی با بیان این نکته که مشکلات در این خصوص بهویژه طلاق توافقی در حال افزایش است، تقویت آموزشهای قبل از ازدواج و مشاورههای عمومی و تخصصی را بهعنوان راهکارهای اساسی حل این مشکلات دانست.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد با تأکید بر اینکه تعداد پروندههای وقوع جرم در استان یزد نسبت به سایر استانها خوشبختانه کمترولی متأسفانه رو به افزایش است، اجرای هر چه سریعتر کارهای عملی و اجرایی در این خصوص را یادآور و انجام پژوهشهای عملیاتی و کاربردی را خواستار شد.

خبر جدید  بهره‌مندی حدود 4 هزار دانش‌آموز یزدی از برنامه اوقات فراغت کمیته امداد

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یزدنیز با بیان پیشرفتهای مناسب قوه قضائیهبهویژهاستفاده از فناوریهای نوین با یادآوری مشکلات موجود در مباحث مختلف دانشگاه، دادگستری و ستاد امر به معروف ارتباط مؤثر و مستمر بین دانشگاهها و سایر نهادها را بهعنوان راهکار اساسی و اصلی حل این معضلات دانست.

نوید نصیریزاده با ذکر وجود امکانات آموزشی در داخل و خارج دانشگاه بهویژه کارگاههای آموزشهای تخصصی آزاد، امکان برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی در زمینههای مختلفبرای دانشجویان، استادان، قضات و دانشگاه را یادآور شد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یزد برای برگزاری سمینارها و همایشهای مشترک با سایر نهادها و بهویژه دادگستری استان آمادگی کامل دارد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد