2:45:59 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمار بیکاری فعلی اصلاً زیبنده استان یزد نیست
آمار بیکاری فعلی اصلاً زیبنده استان یزد نیست
استاندار یزد با بیان اینکه آمار بیکاری موجود اصلاً زیبنده استان یزد نیست گفت: بودجه امسال بیمارستان سرطان یزد صفر شد ولی به‌معنای انتقال و حذف آن نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی که در راستای حل مشکلات کارگران استان برگزار شد اظهار داشت: با توجه به افزایش دستمزد کارگران، نگرانی از بابت تعدیل نیروها در استان یزد وجود دارد.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: میطلبد که هم مجلس و هم ما در تعامل با جامعه کارگری و کارفرمایی بهنحوی برنامهریزی کنیم که کمتر دچار تعدیل نیرو باشیم و آمار بیکاری که زیبنده استان یزد نیست، افزایش نیابد.

خبر جدید  یزد | درآمدهای فروش کالای قاچاق در استان یزد افزایش یافت

وی با اشاره به اینکه در بحث تشکلها حمایت قانونی باید صورت گیرد گفت: بهنوعی یک پوشش حمایتی حقوقی در قوانین و مصوبات وجود داشته باشد که راهکارهای حقوقی آن باید پیگیری شود.

طالبی با بیان اینکه "در جهت رعایت حقوق کارگران تأکیدهایی را به کارفرمایان داریم" افزود: پیشنهاد دارم که جامعه کارگری پیشنهادهایی را که قابلیت اجرایی در استان یزد دارد ارائه کنند تا در کمیسیون کارگری و شورای تأمین مصوب کنیم.

خبر جدید  حضور باشکوه مردم دارالعباده یزد در راهپیمایی ۲۲ بهمن / پاسخ قاطع به توطئه‌های آمریکایی‌ها + فیلم

استاندار یزد گفت: در بحث بیمارستان نگرانیهایی وجود داشت و هم ما و هم نمایندگان استان باید پیگیر آن باشند تا بتوانیم اعتباری را برای بیمارستان تأمین اجتماعی در استان یزد بگذاریم.

وی با ابراز اینکه بودجه امسال بیمارستان سرطان یزد صفر شد اضافه کرد: این کار بهمعنای حذف بیمارستان و انتقال نیست بلکه پیگیر آن هستیم و مطمئن باشید که بودجه امسال این بیمارستان به استان یزد باز خواهد گشت.

خبر جدید  مسابقات المپیاد استعدادهای برتر یزد برگزار می‌شود

طالبی در پایان اظهار داشت: ارتباط سهجانبه بسیار خوبی بین مسئولان و نمایندگان و جامعه کارگری استان یزد وجود دارد که میتواند برای مدیریت هرچه بهتر، ارتقا یابد.

انتهای پیام/ن*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال