11:13:31 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ابرکوه قابلیت تبدیل به بالاترین ظرفیت گردشگری در یزد را دارد ‌
ابرکوه قابلیت تبدیل به بالاترین ظرفیت گردشگری در یزد را دارد ‌
استاندار یزد با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود اولویت استان یزد است گفت: ابرکوه قابلیت تبدیل به بالاترین ظرفیت گردشگری در یزد را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان ابرکوه با اشاره به اینکه این شهرستان پس از بهاباد و بافق میزبان سفرهای استانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و همچنین استاندار یزد است اظهار داشت: جای تقدیر دارد که سفرهای محروم برای این گونه سفرها در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: سالی که پشت سر گذاشتیم با سختیهایی به ویژه در بعد اقتصادی روبهرو بود و با خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریمهای جدید علیه نظام و عدم پیش بینی بعضی شرایطی که میتوانست زمینه کاهش مشکلات را فراهم کند، سختیهایی به مردم تحمیل شد.

استاندار یزد ادامه داد: در شرایطی که امید و اعتماد مردم توسط دشمن هدف قرار گرفته بود، در چهلمین سال انقلاب همدلی و اتحاد مردم و عزم آنها در حفظ و حراست از دستاوردها و آرمانهای نظام مقدس اسلامی را مشاهده کردیم.

خبر جدید  شورای مدیریت بحران در تمام شهرستان‌های یزد تشکیل شود

طالبی گفت: باید به فکر اعمال شرایطی باشیم که با کمترین مشکلات خدمت صادقانه و مناسب به مردم ارائه شود گفت: آن چیزی که برای سال جدید فراهم کردن زمینه برای مشارکت مردم در حوزههای مختلف است.

استاندار یزد با بیان اینکه در شرایطی که دولت با مشکلات مختلفی روبرو است و قانون بودجه در سال آینده هم نشان میدهد که ما خیلی نمیتوانیم به سرمایهگذاری دولت چشم داشته باشیم، باید تمرکز خودمان را به مشارکت مردم قرار دهیم گفت:الان حفظ اشتغال موجود در اولویت اساسی ما قرار دارد و در کنار آن افزایش اشتغال با استفاده از ظرفیتهای مختلفی که در جای جای یزد دیده میشود.

خبر جدید  یزد| اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد

طالبی با اشاره به اینکه اگر شرایط لازم را فراهم کنیم که این ظرفیتها به درستی مورد استفاده قرار گیرد، قطعا بخش زیادی از مشکلات ما در حوزه بیکاری برطرف میشود گفت:در شهرستان ابرکوه هم که نمونههای زیادی از طرحهای نیمه تمام چه در حوزههای عمرانی و چه در حوزه اقتصادی داریم و همین طرحهایی که به صورت راکد یا نیمه تمام باقی مانده اگر تکمیل شوند، فرصتهای شغلی خوبی به وجود میآید و خیلی از مشکلات استان و شهرستان در بحث اشتغال برطرف میشود.

وی ادامه داد: خوشبختانه اراده خوبی هم در شهرستان و هم در استان برای رفع این مشکل وجود دارد و ما جلسات مختلفی در این حوزه داشتیم تا انشاالله بتوانیم این طرحها را عملیاتی کنیم.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: ظرفیتهای بسیار خوب دیگری هم در شهرستان هست و واقعا زیرساختهایی در شهرستان ابرکوه فراهم است و میتواند امکاناتی ایجاد شود که شهرستان را تبدیل به یک قطب گردشگری در سطح استان و چه بسا در سطح کشور تبدیل کند.

خبر جدید  امام جمعه یزد: شوراهای اسلامی شهر به‌جای برگزاری جشن به فکر اشتغال و سفره مردم باشند

طالبی افزود: موقعیت بسیار خوب شهرستان ابرکوه در نقطه تلاقی استانهای یزد، اصفهان و فارس این امکان را به ما میدهد که سرمایهگذاریهای بسیار خوبی در حوزه گردشگری و بافت تاریخی شهرستان داشته باشیم.

وی گفت: هر سرمایهگذاری در حوزه گردشگری ابرکوه جواب میدهد و اگر درها را به روی سرمایهگذاران باز کنیم، مشاهده میکنیم که این شهرستان خیلی بیشتر از برخی نقاط میتواند محلی برای حضور گردشگران و رونق اقتصادی باشد.

استاندار یزد ادامه داد: در کنار تمام فعالیتهایی که در حوزه اقتصادی، معیشتی و توسعه گردشگری و میراث فرهنگ بر میداریم، در حوزه اجتماعی و سیاسی هم خوشبختانه با زمینههایی که در این شهرستان وجود دارد، یک اتحاد، همدلی و وفاقی میتوانیم ایجاد کنیم که همه اینها در خدمت مردم باشد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد