19:17:43 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند
احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند
یزد – ایرنا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با تاکید بر اشتراک گروه ها و تشکل های سیاسی، گفت: احزاب مصداق بارز فعالیت سیاسی شفاف و قانونمند در جامعه هستند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری یزد، احمد ترحمی در نشست دبیران احزاب استان با طرح محورهای اساسی حوزه سیاسی در ارتباط با ا‌حزاب استان افزود: برنامه‌های ما نیز در حوزه سیاسی استان کارآمدی، شفافیت و پاسخگویی است.
وی ‌ادامه داد: نشست با فعالان تشکل‌های سیاسی و احزاب قانونی لذت بخش است زیرا با افرادی سر و کار داریم که دارای شناسنامه، مرامنامه و برنامه هستند؛ براساس خرد جمعی و عقلانیت گروهی تصمیم گیری می کنند و در عین اینکه مطالبه‌گر هستند پاسخگو نیز هستند. باشند.
وی افزود: اعتقاد داریم فعالیت حز‌بی یک ارزش و مزیت است و با تاکید بر اشتراک احزاب و پرهیز از پرداختن به اختلافات، پیشنهاد برگزاری و اجرای برنامه‌های آموزشی مشترک در محل خانه احزاب را داریم.
‌ترحمی از احزاب و تشکل های سیاسی خواست به موضوعات و آسیب های اجتماعی نیز ورود کنند و در این حوزه مطالبه گر باشند.
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد نیز گفت: نقش احزاب و جایگاه آنها برا‌ی همگان روشن است و همه به آن واقف هستیم.
سیدمهدی طلایی مقدم افزود: گفت ‌و گوها اختلافات را از بین می برد و اگر در موضوعات مختلف دیدگاه های خود را بیان نکنیم و پاسخ را نشنویم باعث تشدید اختلاف و در نهایت دشمنی خواهد شد و از احزاب استان این درخواست را داریم با رویکرد جدیدی که به وجود آمده، بیائیم گله ها را باز‌گو و گفت و گو کنیم و مسلما بازخورد این گفت و گوها تفاهم، همد‌لی و صمیمیت است.
در این نشست دبیران احزاب استان ضمن معرفی تشکل های سیاسی که در آن فعالیت دارند، مسائل، مشکلات و تنگناها‌ی پیش رو را مطرح و در ارتباط با موضوعات مختلف سیاسی، اجتماعی، ‌فرهنگی و اقتصادی کشور و استان مطالب خود را بیان کردند.
خانه احزاب استان یزد با مشارکت سه جناح اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ به صورت رسمی افتتاح شد.
هم اکنون بیش از ۲۰ حزب سیاسی در استان یزد مشغول فعالیت است.
استان یزد بر پایه سرشماری آبان ماه سال ۱۳۹۵، یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت دارد که ۸۵ درصد در ۲۱ شهر و بقیه در روستاها و آبادی‌ها زندگی می‌کنند.
۷۵۳۲/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  اتوبوس حامل کالای قاچاق در یزد روانه پارکینگ شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد