19:00:06 - سه‌شنبه 28 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال فراگیر در کشور
اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال فراگیر در کشور
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد از اختصاص۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح اشتغال فراگیر در کشور خبر داد و گفت: سهم استان یزد از این میزان ۲۷۰ میلیارد تومان است. شعار سال: مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد در حاشیه نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی در […]

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد از اختصاص۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح اشتغال فراگیر در کشور خبر داد و گفت: سهم استان یزد از این میزان ۲۷۰ میلیارد تومان است.

شعار سال: مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد در حاشیه نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی در بافق گفت: در سال جاری پتانسیل های خوبی از طریق دولت برای اعطای تسهیلات به بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال تخصیص یافته است.

سیدحسین دشتی با اشاره به تخصیص تسهیلات دولت جهت تحقق شعار سال افزود: ۳۰ هزار میلیارد تومان برای رونق تولید، ۲۰هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال فراگیر و ۱۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال پایدار روستایی تسهیلات اختصاص یافته است.

وی همچنین به تشریح تسهیلات اختصاص یافته به استان یزد پرداخت و بیان کرد: در طرح اشتغال فراگیر حدود ۲۷۴ میلیارد تومان تسهیلات در بخش‌های کشاورزی،گردشگری،صنایع کوچک و طرح های اشتغالزا به استان یزد اختصاص یافت.

مدیرکل‌دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری یزد افزود: در طرح اشتغال پایدار روستایی نیز ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه جهادکشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری، فناوری و اطلاعات و سایر بخش های کوچک و معادن به استان یزد تخصیص یافته است.

دشتی یکی از اهداف این نهاد را اطلاع رسانی برای جذب این میزان تسهیلات عنوان و خاطرنشان کرد: سهیمه بندی خاصی صورت نگرفته است و هر میزان که شهرستان پیگیری کند جذب تسهیلات صورت می گیرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۶ آذر ۹۶، کدمطلب:۵۶۳۵۰۵، www.ilna.ir

خبر جدید  7 زندانی جرائم غیر عمد اردکانی چشم انتظار کمک خیران

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد