19:34:32 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ادامه روند فعلی کار مسئولان در مردم نگرانی و ناامیدی ایجاد می‌کند
ادامه روند فعلی کار مسئولان در مردم نگرانی و ناامیدی ایجاد می‌کند
یزد ـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ادامه روند کار مسئولان و ادامه شرایط فعلی در مردم نگرانی و نا امیدی ایجاد می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نمازجمعه یزد با اشاره به اهمیت بیانیه رهبر معظم انقلاب موسوم به گام دوم اظهار داشت: سطر سطر این بیانیه برای مسئولان ما درس است و باید از آن برای اداره امور بهره بگیرند.

وی عنوان کرد: یکی از مهمترین تأکیدات رهبر معظم انقلاب در این بیانیه، اهمیت تقویت معنویت و اخلاق است و این مهم باید سرلوحه امور مسئولان و جوانان باشد.

امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بر این باورند که تاریخ انقلاب از بین رفته است، افزود: این اندیشه، تفکری بیهوده است زیرا همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند؛ انقلاب ما یک انقلاب جهانی و همیشگی است.

خبر جدید  مقابله با ویژه‌خواری‌ها در اولویت دستگاه قضا باشد

ناصری ادامه داد: اگر انقلاب ما استمرار داشته به دلیل محتوای آن است زیرا محتوای شعارهای انقلاب ما شعارهایی است که در همه زمان‌ها مقبولیت دارد و فانی نشدنی است..

امام جمعه یزد عنوان کرد: انقلاب اسلامی ما بر پایه ایمان، آزادگی، اخلاق، معنویت، استقلال، عزت و برادری بنا شده و این شارها تمام نشدنی است و این شعارها فطری است و می‌تواند برای همه اعصار و نسل‌ها کاربردی باشد.

خبر جدید  رفع مشکل آب و ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان در اولویت است

وی افزود: هرگاه در بین مردم دل‌زدگی از انقلاب پیش آمده در سایه رویگردانی مسئولان از ارزش‌ها و مبانی انقلاب میسر شده است؛ چنانچه اصلاً انقلاب اصلی اساسی است اما کارکرد مسئولان است که باعث شده تا مردم نسبت به انقلاب دل‌زده و ناامید شوند.

ناصری تصریح کرد: باید توجه داشت که اگر هر مسئولی در راستای وظیفه خود احساس مسئولیت داشته باشد و با جدیت کار خود را انجام دهد، مردم نسبت به انقلاب دل‌زده نمی‌شوند و انقلاب همیشگی می‌ماند و جهانی می‌شود.

خبر جدید  محموله غیرمجاز مرغ زنده تخمگذار در میبد توقیف شد

امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد عنوان کرد: این کانون‌ها نقش مهمی در جذب جوانان به مساجد دارند بنابراین لازم است که تقویت شوند.

وی تصریح کرد: مسئولان نیز تلاش کنند تا این پایگاه‌ها تقویت شوند و راهکارهایی بیاندیشند که کانون‌ها بتوانند کارکرد موثرتری در جذب جوانان به مساجد داشته باشند.

کد خبر ۴۵۶۲۴۵۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد