12:28:13 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسامی نفرات برتر مسابقات «مدهامتان» در یزد اعلام شد
اسامی نفرات برتر مسابقات «مدهامتان» در یزد اعلام شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان یزد اسامی نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در استان را اعلام کرد.

اسامی نفرات برتر مسابقات «مدهامتان» در یزد اعلام شدحجتالاسلام مصطفی گرجی، مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی ـ هنری مساجد استان یزد در گفتوگو با ایکنا از یزد، اظهار کرد: سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر از فعالان قرآنی استان در بخشهای قرائت، ترتیل، اذان، صحیح خوانی نماز، حفظ کل و حفظ ۳۰ جز در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد.
وی ادامه داد: این مسابقات به مدت یک روز در محل مجتمع فرهنگیان یزد برگزار شد که فعالان قرآنی در رشتههای مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند و نفرات برتر معرفی شدند.
گرجی با اشاره به اسامی نفرات برتر این مسابقات گفت: در رشته حفظ کل برادران امیر حسین عطارزاده، سجاد مهدیزاده، سیدجواد موسوی به عنوان نفرات اول تا سوم و در رشته حفظ ۳۰ جز برادران نیز علی معینینژاد و محمدامین زارع و محمد حسنپور به عنوان نفرات اول تا سوم شدند.
وی ادامه داد: منصور گلمحمدی و محمدجواد برخورداری و سیدعلیرضا میرجلیلی به عنوان نفرات اول تا سوم رشته تحقیق برادران و مبین محتشم نیا، صادق کریمی و محمد حسین چهارمیرزایی به عنوان نفرات برتر رشته ترتیل برادران شدند.
مسئول دبیرخانه کانونهای مساجد استان یزد گفـ: در رشته اذان برادران نیز علیرضا هاتفی، امیر محمد میر و حامد دشتکی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند و در رشته قرائت نماز برادران نیز علیرضا کریمی، سینا خوانین زاده و امیر عباس سلیمی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.
وی ادامه داد: در رشته حفظ کل خواهران نیز فائزه سادات قریشی نسب، فاطمه تقی زاده و مهدیه شمس به عنوان نفرات اول تا سوم و در رشتههای قرائت تحقیق نیز فاطمه سادات میرکریمی، مهدیه مسعودی و فاطمه منتظری به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.
گرجی ادامه داد: همچنین در رشته ترتیل نیز فاطمه زارعی، فاطمه اعتمادی و ثنا السادات امامی انتخاب شدند و در رشته حفظ ۳۰ جز نیز زهرا کارگز، زهرا صباغی و نرگش غلام زاده به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: در قرائت نماز نیز زهرا تقیزاده، مریم دهقان و زینب دستجردی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

خبر جدید  گزارش تصویری/کمیته کتاب و کتابخوانی ستاد دهه فجر در یزد

انتهای پیام


منبع :: http://yazd.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد