4:27:49 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار یزد: معلمان اثرگذار به جامعه معرفی شوند
استاندار یزد: معلمان اثرگذار به جامعه معرفی شوند
یزد – ایرنا- استاندار یزد با اشاره به جایگاه و مقام معلم گفت: معلم نمونه ، معلمی است که فراتر از مسائل درسی ، فعالیت های اثرگذاری انجام می دهد که این معلمان باید به جامعه معرفی شوند.

به گزارش ایرنا محمدعلی طالبی شنبه شب در شورای آموزش و پرورش استان یزد افزود: در جامعه مشاهده می کنیم که برخی از فعالیت های جزء وظایف و مسولیت یک معلم نیست اما در راستای رفع مشکل دانش آموز خود تلاش وافر انجام می دهد.
وی اظهار داشت: معلمانی ما در جامعه داریم با احساس مسوولیت بالا و بدون هیچ گونه چشمداشتی کارهای ویژه ای انجام می دهند که قابل قدردانی است.
استاندار یزد تصریح کرد: این گونه شخصیت ها باید در جامعه تجلیل و معرفی شوند که موجب تشویق و ترغیب دیگر معلمان شود ، زیرا معلم یکی از محورهای اساسی تاثیرگذار در زندگی و شکل گیری شخصیت دانش آموزان است بنابراین ما باید معلمان تاثیر گذار در جامعه پرورش دهیم.
طالبی تصریح کرد: برخی دانش آموزان وابستگی خاصی به معلم اثر گذار خود دارند که رفتار این معلم می تواند الگوی برای فرزندان باشد ، جامعه امروز ما نیازمند معلمان تاثیر گذار است.
وی از اعضای شورای آموزش و پرورش استان ، معلمان و فرهنگیان استان قدردانی کرد و افزود: فرهنگیان استان در تداوم ربع قرن صدرنشینی دانش آموزان استان در آزمون سراسری تلاش های زیادی کردند که باید برای اینگونه معلمان جایژه ای در نظر گرفته شود.
هم اکنون حدود ۲۵۰ هزار دانش آموز در هزار و ۹۲۰ واحد آموزشی استان یزد مشغول به تحصیل هستند.
۲۰۸۸/ ۶۱۹۷

خبر جدید  روحانیون به تکلیف خود در قبال انقلاب اسلامی عمل کنند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد