11:36:16 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان یزد در حوزه شهرسازی و تامین زمین نیاز به تحرکت ویژه‌ای دارد
استان یزد در حوزه شهرسازی و تامین زمین نیاز به تحرکت ویژه‌ای دارد
استاندار یزد با بیان اینکه استان نیازمند تحرک ویژه در بخش‌های حوزه شهرسازی و تامین زمین است گفت: مشارکت مردم در حوزه راه و شهرسازی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی دقایقی قبل در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به اینکه از تلاشها و زحمات مدیر سابق این اداره کمال تشکر را دارم اظهار داشت: وی استادی فرهیخته از دانشگاه یزد بود که در مدت فعالیت خود در اداره کل راه و شهرسازی به بهترین شکل مسئولیت خود را ایفا کرد و نگاه فرهنگی و اجتماعی خیلی قوی در فعالیتهایشان ساری و جاری بود.

استاندار یزد با بیان اینکه نوع نگاهی که به اداره کل راه و شهرسازی در استان و کشور است مسئولیت آن را سنگینتر میکند گفت: تامین زیرساختهای توسعه چه در بخش راه و چه در بحث تامین زمین از اهمیت بسیاری برخوردار است که انشاءالله توجه ویژهای به آن صورت گیرد.

وی عنوان کرد: بخش راه شاید یکی از اصلی ترین زیرساخت های کشور باشد که با وجود فعالیتهایی که صورت گرفته همچنان در کشور و سطح استان نیازمند اقدامات توسعهای است و حساسیتهای بسیار بالایی در استان یزد به حوزه راه و کمبودهایی در آن وجود دارد و علی رغم اینکه یکی از استانهای برخوردار هستیم ولی راه یکی از مباحثی است که در برخی مواقع از موضوعات اصلی و حتی امنیتی هم قرار گرفت که همچنان نیازمند توسعه راهها در توسعه استان بر اساس ضرورتهای واقعی هستیم.

خبر جدید  یزد| امروزه نسل جوان در فضای مجازی با شبهات بسیاری روبه‌رو است

طالبی با بیان اینکه در حوزه شهرسازی و تامین زمین نیازمند تحرکت ویژهای در استان یزد هستیم اضافه کرد: در زمینه شهرسازی و تامین زمین چه در بخش مسکن و چه بخشهای دیگر، استان یزد همچنان ظرفیت بسیار خوبی برای کار و فعالیت دارد و تحرک در این بخش در شرایط فعلی میتواند موجب فعالیت در بخشهای دیگر شود که شاه کلید آن در دست اداره کل راه و شهرسازی است که با استفاده از ظرفیتهای قانونی تحرک ویژهای را به بحث مسکن بدهند.

خبر جدید  ‌۱۶۰۰ گالری شهری از ۲۲۰ نوع پارچه در استان یزد نصب می‌شود‌

استاندار یزد خاطرنشان کرد: نکتهای که امسال باید روی آن تاکید شود، مشارکت مردم است و با توجه به کمبود اعتبارت دولتی، نیازمند حضور و مشارکت فعالانه مردم در این حوزه هستیم که اداره کل راه و شهرسازی میتواند نقش اساسی در جلب مشارکت مردم دارد.

انتهای پیام/


منبع :: استان یزد در حوزه شهرسازی و تامین زمین نیاز به تحرکت ویژه‌ای دارد

خبر جدید  پارک اقتصاد دیجیتال در یزد راه اندازی می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد