به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، خسرو قمری در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان یزد گفت: با توجه ظرفیت های خوب موجود در استان یزد در رشته دوچرخه سواری باید به زیرساخت ها نیز توجه ویژه داشت و در تکمیل پیست دوچرخه سواری این استان اهتمام ویژه ورزید که فدراسیون نیز حمایت های خود را انجام خواهد داد.

خبر جدید  مشوق‌های مالیاتی برای سرآمدان کیفیت استان یزد در نظر گرفته شود

وی افزود:رشته دوچرخه سواری با همت و تلاش مسوولان در استان یزد به خوبی توسعه یافته و موفقیت های زیادی در قهرمان پروری و کسب عناوین مختلف ملی ، آسیایی و بین المللی بدست آمده است.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به اینکه یزد پتانسیل تبدیل شدن به قطب دوچرخه سواری غرب آسیا را دارد ، ادامه داد : می توان با ایجاد زیرساخت ها و با تکمیل پیست دوچرخه سواری در زمینه های مختلف از جمله ایجاد کمپ تمرینی غرب آسیا و برگزاری مسابقات و تورهای مختلف پیش قدم باشیم.

خبر جدید  کمیته امداد و جهاد دانشگاهی یزد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

قمری خاطرنشان کرد: استان یزد با وجود باشگاههای پیشگامان و کاشی پرسپولیس جزو استانهای سرآمد و صاحب نام در ورزش دوچرخه سواری در سطح کشور و آسیا است.

وی گفت: نگاه استان یزد به دوچرخه سواری باید یک نگاه فرامنطقهای و جهانی باشد و انتخاب رئیس جدید هیئت دوچرخه سواری استان میتواند در ادامه سرعت پیشرفت ورزش دوچرخه سواری کشور کمک کند.

خبر جدید  نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته‌ای در یزد برگزار می‌شود