13:28:03 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده منا‌سبی از ظرفیت خانه احزاب در یزد ‌نشد
استفاده منا‌سبی از ظرفیت خانه احزاب در یزد ‌نشد
استاندار یزد با بیان اینکه خانه احزاب در یزد راه اندازی شد ولی از این ظرفیت خوب استفاده نشد گفت: عملکرد فرمانداری جدید یزد به شکلی باشد که باری از دوش استانداری کاسته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار یزد با اشاره به اینکه برای انتخاب فرماندار جدید جریانهای بسیاری رخ داد اظهار داشت: آقای سید محمد رستگاری که امروز به عنوان فرماندار یزد انتخاب شده است، میوه هفت ماه انتظاری است که از امروز به بعد به عنوان فرماندار یزد مشغول به فعالیت خواهند شد.

استاندار یزد گفت: خدمات و تلاشهای بسیار خوبی از سوی فرماندار سابق یزد صورت گرفت که نمود خوبی داشت و در برخی از زمینهها رشد چشمگیری را داشتیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی مشارکت بسیار خوب مردم یزد در انتخابات سال ۹۶ یکی از فعالیتهای چشمگیری فرمانداری یزد است تصریح کرد: برنامههایی در این راستا در سال ۹۶ از سوی فرمانداری با مشارکت دستگاههای مختلف استان صورت گرفت که سبب افزایش مشارکت مردم در انتخابات و درنهایت کسب رتبه نخست توسط استان یزد در بین استانهای دیگر شد.

طالبی با اشاره به اینکه در طول هفت ماهی که فرمانداری یزد با سرپرست اداره میشد، تلاشهای بسیاری صورت گرفت اضافه کرد: طبیعتا زمانی که مجموعهای با سرپرست اداره میشود برخی مشکلات وجود دارد ولی در طول این هفت ماه، فرماندار یزد به خوبی اداره شد.

استاندار یزد افزود: برای انتخاب فرماندار شهرستان یزد زمان زیادی نگذاشتیم چون انتخاب ما مشخص بود و خواستیم تا از فرمانداران موجود استفاده کنیم چون تجربه کاری در این بخش مهم است و به همین دلیل به نیروهای باتجربه داخل سیستم اتکا کردیم.

خبر جدید  روز پر اختلاف شورا؛ سال سوم شورای شهر یزد با چالش اختلاف آغاز شد

وی عنوان کرد: روحیه تعاملی بسیار خوب آقای رستگاری یکی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان فرماندار شهرستان یزد بود که انشاءالله در آینده نیز شاهد این روحیه از سوی فرماندار جدید یزد باشیم.

طالبی با اشاره به نوع نگاه خود از فرماندار یزد گفت: انتظار داریم فرمانداری یزد به نوعی از حاشیه استانداری و یا فعالیتهای استانداری خارج و خود به عنوان استانداری در یک بخش کوچکتر در یزد فعالیت کنند.

استاندار یزد ادامه داد: توقع داریم که فرماندار جدید در سطح شهرستان یزد فعالیت داشته باشد و تمام دستگاههای استان با وی تعامل خوب داشته باشند تا بتوانند باری از دوش استانداری کم کنند و خود فرمانداری مرکزی برای پیگیری مسائل مختلف باشند.

وی با بیان اینکه تعامل موثر با نخبگان، ائمه جمعه، روحانیون و اقشار مختلف و گروههای مرجع مردم باید در دستور کار فرماندار جدید یزد قرار گیرد تصریح کرد: ظرفیت بسیار خوبی در محلات وجود دارد که اگر تعامل صورت گیرد، بسیاری از برنامهها به شکل بهتری پیش میرود.

طالبی با تأکید بر اینکه نیازمند تحرک اجتماعی در مرکز استان هستیم افزود: خانه احزاب ظرفیت خوبی بود که در یزد فراهم شود ولی به خوبی از این پتانسیل در استان استفاده نشد که امیدواریم بتوانیم این بخش را نیز فعالتر از گذشته ببینیم.

استاندار یزد اضافه کرد: استفاده از ظرفیتهای میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین ظرفیت در حوزه ایجاد اشتغال و تحرک و گردش اقتصادی در مرکز استان کارهایی است که باید به خوبی در شهرستان یزد قابل مشاهده باشد و مردم شاهد تحرک در بخشهای مختلف در استان باشند.

خبر جدید  یزد| اساس بحث اجتماعی شدن کانون سلامت محله است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد