9:17:57 - دوشنبه 17 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقرار دفتر یونسکو در یزد با جدیت دنبال می شود
استقرار دفتر یونسکو در یزد با جدیت دنبال می شود
به گزارش خبرنگار مهر، جعفر امین مقدم در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر با حضور مدیر گروه فرهنگ و هنر کمیسیون ملی یونسکو اظهار داشت: مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری شهرداری برای ایجاد یک گفتمان دانش‌محور و مشارکت‌جو در شهرداری یزد شکل‌ گرفته و به برچسب‌هایی نظیر شهر جهانی، شهر خلاق، شهر یادگیرنده، شهر […]

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر امین مقدم در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر با حضور مدیر گروه فرهنگ و هنر کمیسیون ملی یونسکو اظهار داشت: مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری شهرداری برای ایجاد یک گفتمان دانش‌محور و مشارکت‌جو در شهرداری یزد شکل‌ گرفته و به برچسب‌هایی نظیر شهر جهانی، شهر خلاق، شهر یادگیرنده، شهر دوستدار سالمند، شهر پایدار و … توجه جدی دارد.

خبر جدید  اجرای طرح «کوثرانه زیستن» در میبد +عکس

وی حمایت از استارت آپ‌ها با حوزه شهری، پژوهش و مطالعات مبتنی بر خلاقیت، بومی‌سازی و پیاده‌سازی تکنولوژی‌های نوین مورداستفاده در مدیریت شهری در شهر یزد را نیز از دیگر مأموریت‌ها و فعالیت‌های این سازمان برشمرد.

مدیر مرکز خلاقیت و فن‌آوری‌های نوین شهرداری یزد با بیان اینکه همکاری با سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی برای ارتقای شاخص‌های شهروندی و شاخص‌های مدیریت شهری را نیز در برنامه داریم، افزود: این مهم در قالب یک تفاهم‌نامه تنظیم شده و در مورد آن با یونسکو وارد مذاکره خواهیم شد.

خبر جدید  میزبانی آستان قدس رضوی از 350 دانشجوی یزدی در ایام نوروز/استقبال چشمگیر دانشجویان یزدی از اردوهای قرارگاه نور بسیج دانشجویی یزد

امین مقدم با اشاره به برخی از بندهای این تفاهم‌نامه یادآور شد: یکی از موارد مطرح شده در این تفاهم‌نامه، استقرار دفتر یونسکو در یزد است.

وی اظهار امیدواری کرد: یزد بتواند نمایندگی یا پایگاهی از گروه ملی ایران داشته باشد و به عنوان یک نهاد تسهیل‌گر، آنچه در کمیسیون ملی یونسکو انجام می‌شود را در یزد انجام دهد.

خبر جدید  "زمانی‌قمی" استاندار یزد شد + سوابق

امین مقدم با اشاره به اهمیت وجود این پایگاهی از یونسکو در یزد عنوان کرد: وجود این پایگاه همچنین می تواند در معرفی شهر یزد همچنین ارتقاء آگاهی‌های شهروندان و آموزش آنها اثرگذار باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد