۲۰:۰۰:۱۰ - چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه در ۹۰۰ نقطه از یزد
استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه در ۹۰۰ نقطه از یزد
یزد ـ مدیرکل کمیته امداد استان یزد از استقرار بیش از ۹۰۰ پایگاه جمع‌آوری فطریه در نقاط مختلف استان یزد توسط کمیته امداد خبر داد.

محسن علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه پرداخت زکات فطره امری واجب در روز عید فطر و دارای احکام ویژه‌ای است، اظهار داشت: زکات فطره امسال برای هر نفر ۹ هزار تومان تعیین شده و علاوه بر زکات فطره، صندوق‌هایی نیز برای جمع‌آوری کفاره غیرعمد تعیین شده است.

وی با اشاره به اینکه میزان کفاره غیرعمد برای هر روز ۳ هزار تومان است، افزود: کفاره‌ها نیز در پایگاه‌های تعیین شده جمع‌آوری خواهد شد.

علیزاده در مورد محل استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطره عنوان کرد: صندوق‌های جمع‌آوری فطریه در پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، مساجد، شورای زکات روستا، پایگاه‌های بسیج و ۶۰ مورد از مجتمع‌های تجاری و مسکونی مستقر خواهند شد.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به میزان فطریه جمع آوری شده در عید فطر سال گذشته خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از ۷۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره در صندوق‌های کمیته امداد جمع آوری شد.

وی تصریح کرد: زکات جمع‌آوری شده برای معیشت، تعمیر مسکن، جهیزیه، درمان، آزادی زندانیان، نیازهای تحصیلی و فرهنگی مددجویان کمیته امداد هزینه می‌شود.

علیزاده یادآور شد: مردم برای پرداخت فطریه و کفاره خود می‌توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه‌های مستقر در مراکز یاد شده، با شماره‌گیری کد دستوری #۸۸۷۷*۱* یا شماره ۰۹۶۸۸۷ یا مراجعه به سایت emdad.ir نیز اقدام به پرداخت فطریه و زکات کنند.

کد خبر ۴۶۳۳۳۴۴


منبع :: استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه در ۹۰۰ نقطه از یزد

تبليغات
بانک پاسارگاد