18:27:07 - پنج‌شنبه 28 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکان مسافران نوروزی در یزد ۱۸۵ درصد رشد داشت
اسکان مسافران نوروزی در یزد ۱۸۵ درصد رشد داشت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به رشد ۱۸۵ درصدی اسکان مسافران نوروزی در یزد نسبت به سال گذشته گفت: تا پایان روز ششم فروردین ماه بیش از یک میلیون مسافر نوروزی در یزد اسکان یافتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سال ۹۸ برای مردم دارالعباده یزد با حضور چشمگیر مسافران نوروزی و بارش باران الهی در مناطق مختلف استان سالی متفاوت آغاز شد.

در روزهای نخستین سال جدید حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان یزد به شکلی پیش رفت که اگر مدیریت مناسب مسئولان استان نبود شاید بحرانی در این خصوص به وجود میآمد.

مسئولان استان یزد در طول این روزها به صورت سرزده اقدام به سرکشی به ستادهای اسکان نوروزی در مناطق مختلف کردند تا از وضعیت اسکان و پذیرش مسافران از نزدیک مطلع شوند و در صورت وجود مشکل آن را برطرف سازند.

پس از اینکه ظرفیت مکانهای اسکان نوروزی در سطح استان تکمیل شد، مسئولان با هماهنگی با هیئت امنای حسینیهها، مساجد و همچنین ورزشگاههای یزد به شکلی عمل کردند که مشکل اسکان مسافران حل شد.

اسکان مسافران نوروزی تا پایان روز ششم فروردین به اندازه جمعیت استان یزد

محسن صادقیان به حضور چشمگیر مسافران نوروزی در سال ۹۸ اشاره کرد و اظهار داشت: تا پایان روز ششم فروردین ماه بیش از یک میلیون نفر در استان یزد اسکان یافتند که وقتی با آمار همین روز در سال گذشته مقایسه کنید، رشد ۱۸۵ درصدی را مشاهده میکنید و این در حالی است که آمارهای غیررسمی از اسکان مسافران در منازل شهروندان یزدی را دریافت نکردیم و این یک میلیون نفر طبق آمارهای رسمی در یزد حضور پیدا کردند.

خبر جدید  یزد| بی‌احتیاطی جان ۵ نفر را در چاه‌های کشاورزی شهرستان خاتم گرفت+جزئیات

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد افزود: ما رشد بسیار خوبی را در بحث مسافر و گردشگر داشتیم که تبلیغات بسیار خوب از شهر یزد و شرایط آب و هوا از دلایل عمده این رشد است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون که معادل جمعیت استان یزد شاهد حضور گردشگر در شش روز ابتدایی سال بودیم و سبب شد تا تمام نقشهها و بروشورها به پایان برسد و به همین دلیل چاپ مجدد را در دستور کار قرار دادیم.

صادقیان گفت: ۸۰ پایگاه اطلاع رسانی، ۵۳ پایگاه اورژانس جادهای، ۱۸ پایگاه امداد خودرو، ۱۸ پایگاه امداد و نجات، ۳۰۰ پایگاه انتظامی در سطح استان یزد ایجاد شده که تا پایان ایام نوروز امسال در حال خدمت رسانی به مسافران هستند.

خبر جدید  یزد| پیکر ۲ شهید گمنام در تفت تشییع و خاکسپاری شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اضافه کرد: ۴۵۰ نفر از همکاران به عنوان ناظر در حوزههای گردشگری، بهداشت، تعزیرات و صنعت، معدن و تجارت در حال رصد کردن وظایف دستگاهها در طول ایام نوروز هستند.

وی با بیان اینکه امسال یک کار ابتکاری در استان یزد راه اندازی کردیم تصریح کرد: امسال برای نخستین بار در حال تصویر برداری از مسافران نوروزی هستیم تا نظرات مثبت و منفی این عزیزان را داشته باشیم تا بتوانیم در سالهای بعد این نقاط ضعف برطرف و عملکرد بهتری نسبت به گذشته ارائه کنیم.

خبر جدید  صدور هرگونه مجوز ساخت و ساز در ‌حریم و بستر رودخانه‌های یزد محکوم است

اقتصاد فقط پرداختن به کارخانهها و تولید کالا نیست

صادقیان با اشاره به اهمیت پرداختن به شعار سال و انجام فعالیتهایی در راستای تحقق آن گفت: اقتصاد همیشه توجه به کارخانه و تولید کالا نیست بلکه در استان ظرفیتهای بسیاری است که بهوسیله آن میتوانیم به شعار سال دست یابیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در پایان اضافه کرد: در استان یزد توجه به بحث گردشگری میتواند امری در تحقق شعار رونق تولید باشد و باید دانست که تنها پرداختن به کارخانهها و غیره نیست که میتواند ما را به اهداف نظام جمهوری اسلامی نزدیک کند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد