12:54:47 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح نمایشگاه ماشین آلات امدادی و عملیاتی
افتتاح نمایشگاه ماشین آلات امدادی و عملیاتی
تفت (پانا) – در چهارمین جلسه هماهنگی بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در شهرستان تفت, بر ایجاد امید و انسجام ملی و اقناع افکار عمومی در بیان دستاوردهای انقلاب و خدمات انجام شده در ۴۰ سال انقلاب تاکید شد. “سعید پرویزی” در این جلسه با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب باهدف ضربه زدن بهنظام مقدس […]

تفت (پانا) – در چهارمین جلسه هماهنگی بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در شهرستان تفت, بر ایجاد امید و انسجام ملی و اقناع افکار عمومی در بیان دستاوردهای انقلاب و خدمات انجام شده در ۴۰ سال انقلاب تاکید شد. “سعید پرویزی” در این جلسه با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب باهدف ضربه زدن بهنظام مقدس جمهوری اسلامی از هر روشی استفاده میکنند، گفت: ضدانقلاب و معاندین برای بیثباتی در اقتصاد و فرهنگ تلاش میکنند و کوچکترین موضوعات را بهعنوان ناکامی بزرگ برای کشور تلقی و به نحوی تبلیغ میکنند که گویا کشور پس از ۴۰ سال هیچ پیشرفتی نداشته است و لذا در چهلمین سال پیروزی انقلاب باید درخششهای این انقلاب در عرصههای مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی به شکلی شفاف، صادقانه و هوشمندانه با استفاده از همه امکانات و ظرفیتهای موجود تبیین و اطلاعرسانی شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در ادامه گفت: هرسال جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان ستاد دهه فجر، برنامهریزی و اجرایی میشد اما در سال جاری با عنوان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار میشود و لذا باید بهگونهای خدمات نظام و انقلاب اطلاعرسانی شود که نسلهای بعد انقلاب بهخوبی با اهداف و دستاوردهای انقلاب آشنا شوند.
وی در ادامه افزود: باید برنامههای متنوع، متفاوت و هنرمندانه را برای ایجاد “شورونشاط اجتماعی” و ” امیدآفرینی ” در مناسبتها و فرصتهای باقیمانده تا ایامالله دهه فجر، در دستور کار قرار دهیم.
در پایان این جلسه مقرر شد تمامی مدیران ادارات شهرستان نسبت به جمعآوری و مستند نگاری دستاوردها و عملکرد چهلساله انقلاب در حوزه کاری خود اقدام و در مناسبتهای مختلف و خصوصاً ایام دهه فجر، به شیوهای اثرگذار در جامعه اطلاعرسانی کنند.

خبر جدید 

۴۰ سالگی انقلاب پانا تفت معاون سیاسی فرمانداری تفت
منبع :: http://www.pana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد