17:21:15 - سه‌شنبه 18 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۴ پروژه درمانی در بیمارستان شهیدصدوقی یزد
افتتاح ۴ پروژه درمانی در بیمارستان شهیدصدوقی یزد
به گزارش ایکنا از یزد، سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر ۲۷ شهریور ضمن بازدید از مجتمع بیمارستانی شهیدصدوقی یزد، ۴ پروژه درمانی این بیمارستان را افتتاح کرد.بهسازی فاز یک و دو اورژانس بیمارستان شهیدصدوقی یزد که دارای ۱۳۰۰مترمربع و ۳۰ تخت فعال است، با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد […]

افتتاح 4 پروژه درمانی در بیمارستان شهیدصدوقی یزد

به گزارش ایکنا از یزد، سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر ۲۷ شهریور ضمن بازدید از مجتمع بیمارستانی شهیدصدوقی یزد، ۴ پروژه درمانی این بیمارستان را افتتاح کرد.
بهسازی فاز یک و دو اورژانس بیمارستان شهیدصدوقی یزد که دارای ۱۳۰۰مترمربع و ۳۰ تخت فعال است، با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد از جمله این پروژه ها است.
بازسازی و بهسازی بخش عفونی این بیمارستان که از سال ۹۵ آغاز شده و سال ۹۶ به اتمام رسیده و دارای ۱۲۰۰مترمربع زیربنا با هزینه ۲میلیارد تومان توسط وزیر بهداشت افتتاح شد.
این بخش دارای یک طبقه و ۲۴ تخت فعال و۸ اتاق ایزوله است و فضای آموزشی و کمک آموزشی و کلاس های آموزشی از دیگر بخش های مرتبط در این بخش است.
افتتاح بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی میرزا محمد صادقیان فیروزآباد و بانو در ۶ طبقه با زیربنای ۸۵۰۰ مترمربع نیز با حضور قاضی زاده هاشمی به بهره برداری رسید.
این بیمارستان دارای بخش های بستری اطفال، بستری بزرگسالان و درمانگاه تخصصی که در مجتمع بیمارستانی شهیدصدوقی یزد مستقر است.
سلامتکده طب ایرانی از دیگر پروژه هایی است که با حضور وزیر بهداشت در این بیمارستان افتتاح شد.

خبر جدید  وضعیت جوی استان

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد