15:12:05 - سه‌شنبه 19 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقتصاد مقاومتی باید تفاوت در سرعت توسعه را محقق کند
اقتصاد مقاومتی باید تفاوت در سرعت توسعه را محقق کند
سرپرست استانداری کرمان با تاکید بر این مطلب که اقتصاد مقاومتی در جلسات نباید در قالب بازی با کلمات باشد، گفت: با اعمال معیارهای اقتصاد مقاومتی باید تفاوت در سرعت توسعه حس شود. شعار سال: سرپرست استانداری کرمان با تاکید بر این مطلب که اقتصاد مقاومتی در جلسات نباید در قالب بازی با کلمات باشد، […]

سرپرست استانداری کرمان با تاکید بر این مطلب که اقتصاد مقاومتی در جلسات نباید در قالب بازی با کلمات باشد، گفت: با اعمال معیارهای اقتصاد مقاومتی باید تفاوت در سرعت توسعه حس شود.

شعار سال: سرپرست استانداری کرمان با تاکید بر این مطلب که اقتصاد مقاومتی در جلسات نباید در قالب بازی با کلمات باشد، گفت: با اعمال معیارهای اقتصاد مقاومتی باید تفاوت در سرعت توسعه حس شود.

 محمدجواد فدائی در صد و ششمین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان افزود: اساس اقتصاد مقاومتی، سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در این راستا و در تدوین و اجرای برنامه های حوزه اقتصاد مقاومتی باید توجه کرد که با اجرای این کارها کدام سیاست ها اجرایی می شود و تحقق می یابد.

وی با توجه به مصادیق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و ادامه داد: پروژه های اقتصاد مقاومتی در حقیقت پروژه هایی است که در راستای سیاست های ابلاغی  اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد.

وی عنوان کرد: برای انجام و اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی باید برنامه زمان بندی تدوین شود تا سال شروع  و خاتمه پروژه ها مشخص باشد که با انجام این کار، موضوع نظارت نیز محقق می شود.

فدائی گفت: باید روشن شود که پروژه های اقتصاد مقاومتی چگونه سیاست های اقتصاد مقاومتی را محقق می کند.

وی تاکید کرد: با اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی نباید به اجرای سایر پروژه ها خللی وارد شود زیرا در غیر اینصورت کاری برای توسعه استان انجام نشده و اقتصاد مقاومتی معنای اصلی خود را نخواهد داشت.

خبر جدید  قدردانی مسئولین شهرستان تفت از کارگران کارخانه کاشی نوین سرام تفت

سرپرست استانداری کرمان گفت: پروژه هایی که متوقف هستند و یا با پروژه های بخش خصوصی اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارند، در قالب پروژه های اقتصاد مقاومتی مطرح نشوند.

وی عنوان کرد: یکی از سیاست های استان باید این باشد که از درآمدهای معادن برای رونق تولید استفاده شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۱۹۴۴۳ ، www.borna.news

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد