۱:۰۲:۰۳ - شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام‌جمعه یزد: اگر حضور ایران در سوریه نبود امروز باید با داعش در داخل کشور می‌جنگیدیم
امام‌جمعه یزد: اگر حضور ایران در سوریه نبود امروز باید با داعش در داخل کشور می‌جنگیدیم
امام جمعه یزد گفت: اگر حضور ایران در سوریه نبود امروز باید با داعش در داخل کشور می‌جنگیدیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیتالله محمدرضا ناصرییزدی بعد از ظهر امروز در جمع مردم بهاباد با اشاره به در پیش بودن ایامالله دهه فجر اظهار داشت: دشمنان از سال ابتدایی انقلاب نمیخواستند این نظام پا بگیرد و هر روز توطئههای مختلفی میکردند اما به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی ایران امسال چهل ساله شده است.

وی خاطرنشان کرد: هر کشور دیگری به غیر از ایران بود به هیچ عنوان نمیتوانست در برابر این هجمههای دشمنان ایستادگی کنند و در برخی موارد هم دیدیم که برخی کشورها یک روز قصد ایستادگی در برابر آمریکا داشتند اما به دلیل بیبهره بودن از رهبری همچون امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، شکست خوردند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: استکبار دنبال این بود که با اشغال سوریه و عراق زمینهای فراهم کند که ایران محاصره شود ولی همه دنیا دیدند که هرچه ظلم و تلاش آنها بیشتر بود، در برابر ایستادگی و برنامههای ایران ناکام ماندند.

ناصری با اشاره به اینکه داعش امروز به بلای جان استکبار تبدیل شده گفت: اگر حضور ایران در سوریه نبود امروز باید با داعش در داخل کشور میجنگیدیم. حضور ایران در سوریه و عراق سبب شد که دشمن شکست خود را علنا بیان کند.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای نابودکردن سوریه و عراق و ورود به ایران میلیاردها دلار هزینه کرده است، افزود: قطعا ما نمیتوانستیم این پیروزیها را به تنهایی کسب کنیم و در طول این ۴۰ سال تمام پیروزیهای ایران به واسطه کمکهای الهی رخ داده است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد