۱۹:۳۳:۰۸ - چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه یزد: در اقتصاد کشور بن بستی نداریم / باید مشکلات با پنجه آهنین مسئولان و اراده مردم برطرف سازیم
امام جمعه یزد: در اقتصاد کشور بن بستی نداریم / باید مشکلات با پنجه آهنین مسئولان و اراده مردم برطرف سازیم
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه پنجه آهنین مسئولان و اراده مردم می‌تواند راهی برای رفع مشکلات کشور باشد گفت: نباید حالت انفعال و عقب زدگی در مقابل مشکلات و سختی‌ها داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت الله محمد رضا ناصری یزدی دقایقی قبل در خطبههای نماز عید فطر شهرستان یزد به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از دستورات بزرگ خدای متعال امر به معروف و نهی از منکر است که انسانها یکدیگر را از آتش جهنم رهایی سازند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: انسانها باید از هر آنچه که شخصی بدی دارد وی را آگاه سازند و نصیحت کنند و اجازه ندهیم که انسانها ندانسته به سمت نابودی کشیده شوند.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه انسانها باید تلاش داشته باشند که هر آنچه در ماه مبارک رمضان کسب کردند حفظ کنند افزود: ما باید در این مسیر پایدار باشیم و صفحه زندگیمان سفید، طیب و طاهر بماند و در راستای ترک اشتباهاتمان برآییم.

وی در ادامه با اشاره به روز ۱۵ خرداد گفت: این روز شروع نهضت اسلامی و روزی بود که مردم ایران در مقابل طاغوت ایستادگی کردند و به شکلی مقاومت کردند که اسلام در ایران شکل گرفت تا بتوانند به اهداف و آرمانهای خود دست یابند.

ناصری یزدی اضافه کرد: بعد از رحلت امام خمینی (ره)، در این سالها شاهد بودیم که امام خامنهای گفتههای امام را به خوبی در ایران اسلامی پیاده سازی کردند و این مسیر را به خوبی طی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه دشمن نفسهای آخر خود را میکشد گفت: آنها دنبال نابودی ایران اسلامی هستند و این در حالی است که خودشان در حال افول و نابودی هستند.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: دشمنان توانی برای ایستادگی در مقابل جمهوری اسلامی ندارند و نفسهای پایانی خود را میکشند.

اسلام هیچ گاه در بن بست قرار نمیگیرد

وی با اشاره به اینکه دشمنان دنبال ایجاد مشکلات در کشور هستند ولی اسلام هیچ گاه در بن بست قرار نمیگیرد افزود: ما نیز در اقتصاد کشور بن بستی نداریم و مشکلات را باید با پنجه آهنین مسئولان و اراده مردم برطرف سازیم.

ناصری یزدی با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات کشور همگان باید بسیج شوند اظهار داشت: ما در کشور امکاناتی داریم که بسیار بهتر است کشورهای دیگر است ولی چون بی توجهی و تنبلی برخی را در کشور میبینیم سبب شده که مشکلاتی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد اضافه کرد: در مقابل مشکلات و سختیها نباید حالت انفعال و عقب زدگی داشته باشیم بلکه باید با جدیت و "ما میتوانیم " را دنبال کنیم تا بتوانیم مشکلات کشور را مرتفع و تمام توطئههای دشمنان را نقش بر آب سازیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: امام جمعه یزد: در اقتصاد کشور بن بستی نداریم / باید مشکلات با پنجه آهنین مسئولان و اراده مردم برطرف سازیم

تبليغات
بانک پاسارگاد