1:00:59 - چهارشنبه 29 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد فرماندار بافق از وابستگی اقتصاد شهرستان به سنگ آهن
انتقاد فرماندار بافق از وابستگی اقتصاد شهرستان به سنگ آهن
محمد زاده رحمانی روز سه شنبه در نشست ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی شهرستان اظهار کرد: در این ارتباط طرح هایی در بخش های کشاورزی، صنایع جوار ریلی، معدنی و گردشگری با پیشرفت مطلوب در حال انجام است، می تواند در ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد نقش مهمی ایفا کند. شعار سال: محمد زاده رحمانی روز سه […]

محمد زاده رحمانی روز سه شنبه در نشست ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی شهرستان اظهار کرد: در این ارتباط طرح هایی در بخش های کشاورزی، صنایع جوار ریلی، معدنی و گردشگری با پیشرفت مطلوب در حال انجام است، می تواند در ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد نقش مهمی ایفا کند.

شعار سالمحمد زاده رحمانی روز سه شنبه در نشست ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی شهرستان اظهار کرد: در این ارتباط طرح هایی در بخش های کشاورزی، صنایع جوار ریلی، معدنی و گردشگری با پیشرفت مطلوب در حال انجام است، می تواند در ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد نقش مهمی ایفا کند.

خبر جدید  «زیر سایه خورشید» حرکتی فرهنگی برای مقابله با تبلیغات سوء دشمن است

وی افزود: با توجه به بسته حمایتی دولت از تولید و تسهیلاتی که به بخش های مختلف تعلق می گیرد، مسئولان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت باید بیشتر تلاش کنند و سهم بافق در جذب تسهیلات افزایش یابد.

همچنین سید حسین دشتی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری یزد در این نشست آماری از وضعیت بافق در بحث اقتصاد مقاومتی، میزان اشتغال و بیکاری ارایه کرد و لزوم برنامه ریزی اداره ها و نهادهای شهرستان را در ایجاد و توسعه اشتغال خواستار شد.

خبر جدید  مسجد ملااسماعیل آماده میزبانی از نمازگزاران عید فطر

همچنین در ادامه سید کمال نورالدینی، مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری یزد به بیان راهکارهای توسعه اشتغال و شیوه های جذب سرمایه گذاری و نحوه دریافت تسهیلات بانکی در بافق پرداخت.

معادن چغارت و سه چاهون بافق از بزرگترین تولید کنندگان سنگ آهن کشور محسوب می شود و تحت عنوان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، با پنجهزار و ۶۰۰ نفر نیرو، در حوزه استخراج و تولید مواد معدنی فعالیت دارند.

خبر جدید  یادواره شهدای ندوشن برگزار شد

سه چاهون در فاصله ۳۶ کیلومتری و چغارت در ۱۲ کیلومتری شهر بافق قرار دارند.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری بافق در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شرق یزد قرار دارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری جماران ، تاریخ انتشار ۷ آذر ۹۶، کدمطلب:۷۹۸۶۷۲، www.jamaran.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد