9:29:13 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجمن معتادان گمنام استان یزد هیچ منبع مالی ندارد
انجمن معتادان گمنام استان یزد هیچ منبع مالی ندارد
نماینده انجمن معتادان گمنام استان یزد گفت: انجمن معتادان گمنام استان یزد با ۶ هزار و ۵۰۰ عضو، هیچ منبع کمک مالی ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عطر گیران، نماینده انجمن معتادان گمنام استان یزد در دیدار با محمدعلی طالبی، استاندار یزد با اشاره به آمار بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ نفری این انجمن در استان اظهار داشت: انجمن معتادان گمنام استان یزد با همت و کمکهای اعضای این انجمن مدیریت میشود.

وی با بیان اینکه انجمن معتادان گمنام استان یزد از هیچ منبعی کمک مالی دریافت نمیکند خاطرنشان کرد: افرادی که در گذشته در دام اعتیاد گرفتار شده بودند و امروز رهایی یافتهاند، بسیاری از هزینههای این انجمن را پرداخت میکنند.

وی رهایی از طریق ۱۲ قدم را برنامه اصلی انجمن معتادان گمنام استان عنوان و اضافه کرد: انجمن معتادان گمنام استان یزد در مسائلی همچون زدایی، ترک فیزیکی و همچنین مسائل علمی، روانشناسی، مشکلات شغلی و غیره دخالتی ندارد.

خبر جدید  سیاستگذاری در حوزه آموزش و پرورش یزد با نگاه به آینده انجام شود

عطر گیران اعضای متشکل انجمن معتادان گمنام استان یزد را مردان و بانوانی عنوان کرد که مشکل اصلی زندگیشان مواد مخدر است تصریح کرد: تلاشهای انجمن معتادان گمنام این است که با برگزاری جلسات هفتگی به صورت مستمر و در میان گذاشتن تجربیات بهبودی در بین افراد، رهایی از این بلای خانمانسوز را برای افراد درگیر با اعتیاد فراهم آورد.

خبر جدید  یزد| برخی مسئولان به جای نگاه به غرب به ظرفیت‌های داخلی کشور توجه کنند

نماینده انجمن معتادان گمنام استان یزد ادامه داد: این انجمن از سال ۷۹ به صورت رسمی فعالیت خود را در استان یزد آغاز و تاکنون در قالب ۱۱۵ گروه اقدام به برگزاری قریب به ۵۰۰ جلسه هفتگی کرده است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  یزد |مسئولان به صورت جدی با گرانفروشی برخورد کنند

تبليغات
شعار سال