11:40:58 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجمن معلولان اردکان، صاحب ساختمان جدید می شود
انجمن معلولان اردکان، صاحب ساختمان جدید می شود
یزد – ایرنا – شورای اسلامی شهر و شهرداری اردکان، روز پنجشنبه در نشستی با مسئولان انجمن معلولان این منطقه بر مساعدت حداکثری برای ساخت ساختمان جدید انجمن معلولان شهرستان تاکید کردند.

به گزارش ایرنا در این نشست، شهردار و اعضاء شورای شهر اردکان بر مساعدت شورای شهر و شهرداری اردکان در ایجاد ساختمان جدید انجمن معلولان، برای ارائه خدمت به معلولین و متمرکز کردن برنامه های ویژه معلولان را مورد تاکید قرار دادند.
اباذر غفوری شهردار اردکان در این نشست با تاکید بر نیاز جامعه به توسعه و ایجاد فضاهای در شان معلولان اظهار داشت: شهرداری علاوه بر قبول هزینه تخریب ساختمان قدیمی انجمن ، کلیه مجوزهای ساخت‌ و ساز اعم از هزینه صدور پروانه ساختمان، تغییر کاربری ، حق پارکینگ ، عوارض و … برای این سازه رایگان است.
رئیس بهزیستی اردکان نیز گفت: ساختمان قدیمی این انجمن بیش از ۴۰ سال قدمت داشت و علاوه بر خطرات جانی، برای کارکنان، امکان ارائه خدمت مورد نظر به مددجویان نداشت.
حمیدرضا پایدارفر اظهار داشت: آمار معلولین تحت پوشش بهزیستی اردکان بیش از ۲ هزار نفر است که از این تعداد ۵۰۰ معلول جسمی حرکتی ، ۴۳۰ معلول ذهنی، ۱۶۵معلول شنوایی، ۲۳۷ معلول بینایی و ۱۵۰ بیمار روانی مزمن هستند که از خدمات بهزیستی استفاده می کنند .
پایدارفر از شورای شهر ، شهرداری و خیرین شهرستان به جهت کمک ‌های مالی، همکاری و مساعدت در انجام این پروژه قدردانی کرد و یادآور شد: شماره حساب ۱۲۸۰۲۳۱۶۲۰ انجمن حمایت از معلولین شهرستان اردکان نزد بانک ملت، آماده دریافت کمک‌های مالی خیرین و همشهریان برای کمک به بازسازی ساختمان انجمن حمایت از معلولین شهرستان اردکان می باشد.
مرکز شهرستان ۹۸ هزارنفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
۷۵۴۴/ ۶۱۹۷

خبر جدید  سومین دوره جایزه کتاب سال یزد فراخوان شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد