۳:۴۹:۲۴ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهتمام ویژه برای تبدیل بیانیه گام دوم به یک گفتمان در دانشگاه یزد
اهتمام ویژه برای تبدیل بیانیه گام دوم به یک گفتمان در دانشگاه یزد
یزدـ مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه یزد با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم گفت: اهتمام ویژه همه ما باید این باشد که این بیانیه مهم به یک گفتمان در دانشگاه یزد تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدمهدی حرزاده در مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه یزد به مناسبت سالروز شهادت استاد شهید، مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم اظهار داشت: بیانیه گام دوم، بخش بسیار مهم و ارزشمند رهنمودهای رهبری در زمینه مسائل مختلف است و به فرموده رهبری تلاش همه ما باید این باشد که این بیانیه را به یک گفتمان در دانشگاه تبدیل کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رسالت معلم و تشریح وظایف معلمان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم عنوان کرد: در نگاه قرآن، معلمی شغلی است که به دنبال تحقق دو هدف مهم یعنی تزکیه و تعلیم است

حرزاده خاطرنشان کرد: اگر استادی بتواند دانشجوی خود را از صفات ناپسند پاک کند، نگاه مثبت به عالم و خضوع و خشوع در برابر خداوند را در او ایجاد کند و آنگاه به تعلیم و آموزش و بپردازد، استاد موفقی است.

وی تصریح کرد: استاد تراز قرآن باید حقایق زندگی، بندگی خوب، کسب سعادت دنیا و آخرت را دانشجوی خود آموزش دهد و اگر این امر محقق شد، آنگاه استاد و معلم پای خود را جای پای انبیا گذاشته‌اند.

در این مراسم از اساتید برتر دانشکده‌های مختلف یزد با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

کد خبر ۴۶۰۶۹۴۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد