18:42:24 - شنبه 13 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اکثر کودکان کار و خیابانی سطح شهر یزد را اتباع تشکیل می‌دهند
اکثر کودکان کار و خیابانی سطح شهر یزد را اتباع تشکیل می‌دهند
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه حل مشکلات اجتماعی نیازمند بسیج همگانی است گفت: اکثر کودکان کار و خیابانی سطح شهر یزد را اتباع تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عباس ملازینلی ظهر امروز در نشست خبری جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی باز باران که در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از یک سال گذشته تاکنون با محور قرار دادن مجموعه فعالیتهای اجتماعی برای بهبود معضلات در این بخش برنامه ریزی کرده است اظهار داشت: برنامههای بسیار خوبی در سال جدید برنامه ریزی شده و اینکه سایر فعالیتهای ورزشی و فرهنگی هم پیرامون پشتیبانی مسائل و امور اجتماعی است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد به همدلی، همراهی و هماهنگی سراسر کشور برای کمک رسانی به سیل زدگان اشاره کرد افزود: همانگونه که امروزه همه برای کمک رسانی و رفع مشکلات مناطق سیل زده بسیج شدهاند، نیاز به یک بسیج همگانی برای رفع مشکلات اجتماعی بالاخص درزمینه کودکان کار و خیابانی داریم که اگر به آن بیتوجهی شود، در سالهای آینده با تبعات بیشتری نسبت به امروز مواجه خواهیم بود.

خبر جدید  پساب فاضلاب اردکان در بالاترین کیفیت و بیشتر از استاندارد است

وی یزد را یکی از استانهای مهاجر پذیر دانست و تصریح کرد: اکثر کودکان کار و خیابانی سطح شهر یزد را اتباع تشکیل میدهند و آن هم به دلیل مهاجر پذیر بودن استان و خیل عظیم از غیر ایرانیهایی است که در یزد سکونت دارند.

ملازینلی اضافه کرد: حضور این افراد در بین مردم سبب تضاد فرهنگی و یک خطر بزرگ محسوب میشود که باید با آن هنرمندانه و ظریف برخورد نرم فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد.

خبر جدید  یزد| "آموزش" مهمترین مقوله برای کاهش تلفات در زمان بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در ادامه با اشاره به اینکه جشنواره علمی، فرهنگی هنری باز باران اهداف بسیاری را دنبال میکند گفت: این جشنواره تلنگری به مراکز علمی دانشگاهی و اهالی فرهنگ و هنر است که بر اساس پارامترهای فرهنگی که شهر یزد دارد، معضلات این بخش را بیابند و راههای درمان را یافته و به مراکز مربوطه سپرده و آن را دنبال کنند.

خبر جدید  ‌"داور نظری اردبیلی " از سمت شهرداری یزد کناره‌گیری کرد‌

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال