۱۵:۱۰:۰۸ - چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اگر کوچکترین تعرضی به خاک کشور بشود دشمن را به زانو درخواهیم آورد
اگر کوچکترین تعرضی به خاک کشور بشود دشمن را به زانو درخواهیم آورد
مسئول حفظ آثار سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به شعار محوری امسال هفته دفاع مقدس ابراز داشت: انتخاب این شعار به این دلیل است که ما توانستیم در یک جنگ نابرابر دشمن را به زانود آوریم و یقینا اگرامروزهم کوچکترین تعرضی به خاک ما بشود بازهم آنان را به زانو درخواهیم آورد. به گزارش […]

مسئول حفظ آثار سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به شعار محوری امسال هفته دفاع مقدس ابراز داشت: انتخاب این شعار به این دلیل است که ما توانستیم در یک جنگ نابرابر دشمن را به زانود آوریم و یقینا اگرامروزهم کوچکترین تعرضی به خاک ما بشود بازهم آنان را به زانو درخواهیم آورد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، سردار محمدمهدی فرهنگ دوست در نشست خبری هفته دفاع مقدس با بیان اینکه معتقدیم در دوران دفاع مقدس ۱۰۰ درصد به پیروزی رسیدیم گفت:دلیل این اعتقاد این است که در جنگ تحمیلی دشمن با ترسیم اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت جنگ علیه ما را آغاز کرد که در کوتاه مدت به دنبال تصرف اروند، میان مدت تصرف خوزستان و بلند مدت سرنگونی انقلاب اسلامی بودند، اما انقلاب اسلامی با رهبری مقتدارانه امام راحل و جان فشانی امت حفظ و حتی اجازه تصرف یک وجب خاک کشور را نیز به دشمن ندادیم و در نتیجه برنده این جنگ ما بودیم.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: برخی می‌گویند چرا آغاز جنگ را جشن می‌گیریم دلیل این امراین است که ما با آغاز جنگ در حقیقت دفاع مقدس را آغاز کردیم و این دفاع جانانه از کشور و انقلاب است که باید جشن گرفته شود.

وی با اشاره به شعار محوری امسال هفته دفاع مقدس ابراز داشت: انتخاب این شعار به این دلیل است که ما توانستیم در یک جنگ نابرابر دشمن را به زانود آوریم و یقینا اگرامروزهم کوچکترین تعرضی به خاک ما بشود بازهم آنان را به زانو درخواهیم آورد. اعلام برنامه‌های هفته دفاع مقدس از دیگر محور‌های سخنان این مقام مسئول بود.

تبليغات
بانک پاسارگاد