14:20:24 - یکشنبه 29 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد پارک کم‌آبخواه برای اولین بار در یزد
ایجاد پارک کم‌آبخواه برای اولین بار در یزد
شهردار یزد با بیان این‌که توسعه زیرساخت‌های تفریحی و رفاهی در دستور کار ویژه شهرداری یزد است، گفت: پارک کم آبخواه برای اولین بار در سطح شهر یزد طراحی و ایجاد می‌شود . شعار سال: شهردار یزد با بیان این‌که توسعه زیرساخت‌های تفریحی و رفاهی در دستور کار ویژه شهرداری یزد است، گفت: پارک کم […]

شهردار یزد با بیان این‌که توسعه زیرساخت‌های تفریحی و رفاهی در دستور کار ویژه شهرداری یزد است، گفت: پارک کم آبخواه برای اولین بار در سطح شهر یزد طراحی و ایجاد می‌شود .

شعار سال: شهردار یزد با بیان این‌که توسعه زیرساخت‌های تفریحی و رفاهی در دستور کار ویژه شهرداری یزد است، گفت: پارک کم آبخواه برای اولین بار در سطح شهر یزد طراحی و ایجاد می‌شود .

«مهدی جمالی‌نژاد» در جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور نمایندگان انجمن و شوراهای دانش‌آموزی برگزار شد، سازمان دانش‌آموزی و دانش‌آموزان بازوی اصلی و توانمندی برای شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد هستند، اظهار کرد: در جلسات شورای دانش‌آموزی مسائل خوبی مطرح و مصوب می‌شود که باید اجرایی شوند .

خبر جدید  ضرورت تغيير اساسي درنگرش جامعه نسبت به نوع كار

وی با اشاره به ضرورت هم‌افزایی ظرفیت‌ها برای توسعه مدیریت شهری، افزود: کارگروه ویژه پیگیری مصوبات شورای دانش‌آموزی متشکل از نماینده آموزش و پرورش، شهرداری و سازمان دانش‌آموزی در یزد ایجاد می‌شود .

شهردار یزد در ادامه با بیان این‌که اقدامات و برنامه‌های شهرداری یزد باید الگوی مناسبی برای کلان شهرهای کشور باشد، گفت: طرح‌های بزرگ و کاربردی مناسبی برای اولین بار در دستور کار شهرداری یزد قرار گرفته است .

جمالی‌نژاد با اشاره به ضرورت تدوین برنامه‌های اجرایی در راستای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، تفریحی و رفاهی در سطح شهر یزد، تصریح کرد: ظرفیت‌های زیرساختی تفریحی و رفاهی شهر یزد افزایش خواهند یافت .

خبر جدید  شهدا و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار میهن اسلامی هستند

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که برای اولین بار پارک کم‌آبخواه در یزد طراحی و ایجاد می‌شود، گفت: برای اولین بار گونه گیاهی جدید برای تثبیت شنهای روان در یزد معرفی می‌شود .

وی راه‌اندازی پارک دوستار طبعیت و اکوسیستم شهر یزد را یکی از اقدامات موثر در راستای توسعه فضای سبز طبیعی در این شهر دانست و بیان کرد: توسعه فضای سبز شهر یزد ضروری است .

خبر جدید  ستاد ویژه پیشگیری از کرونا در شهرداری یزد فعال شد

شهردار یزد با اشاره به ضرورت توسعه آموزش شهروندی برای ارتقای مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: دانش آموزان موثرترین افراد در بحث آموزش شهروندی هستند .

وی در پایان با بیان این‌که حمل و نقل عمومی شهر یزد به ساماندهی نیاز دارد، تأکید کرد: نوسازی و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد در از دیگر موارد در دستور کار ویژه شهرداری یزد است .

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۲۰۹۰۵۱۴۲ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد