12:32:47 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باحلوا حلوا گفتن، دهان، شیرین نمی شود
باحلوا حلوا گفتن، دهان، شیرین نمی شود
روزنامه پیمان یزد در یادداشتی در شماره ۴۶۰۴ خود با عنوان «با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود» به قلم امید حسین مرشدی نوشت: این روزها گاهی از دوچرخه سواری، عبارات و جملات پر رنگ تر از واقعیت ها، حرف می زند!!

در ادامه این مطلب آمده است: خبری که بعضی از رسانه ها با آگاهی کم با عبارات مختلف، به نوعی به آن بالیدند که حکایت از پیوستن ماندانا دهقان منشادی بانوی دوچرخه سوار یزدی به لیگ هلند و تیم مکس واترزلی داشت.
وی به عنوان اولین بانوی ایرانی در رقابتهای آسیایی جاکارتا در اولین حضور خود نتیجه قابل قبولی را رقم زد.
به افتخار آفرینان دیار خود بالیدن را کسی نکوهش نمی کند، بانوی ملی پوش یزدی که بخش عمده ای از دوچرخه سواری خود را در پایتخت و استان البرز انجام داده است.
به گفته ملی پوش سابق دوچرخه سواری، که نخواست نامی از او برده شود، او در مدت زمان کوتاهی سهم خود را برای ورزش یزد انجام داد ولی قطعا در یزد کاری برای ایشان نشد.
حمایت ورزش و هیات دوچرخه سواری استان از ایشان در آینده می تواند کار قابل تقدیری باشد، اما آقایان به جای این حلوا حلوا گفتن ها به انحا مختلف، برای این دیار و ورزش کار کنید.
اتمام پیست دوچرخه سواری نیمه کاره، حمایت از باشگاههای دوچرخه سواری، نیروهای مستعد بومی و انتخاب رییس هیات کاربلد کمک شایانی به این رشته ورزشیِ به گفته خدابیامرز جلال آل احمد، دیار دوچرخه ها می کند.هر چند اگر الان عمرش به دنیا بود، شاید حرفش را پس می گرفت.
روزنامه پیمان یزد به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی محمدمسعود ارکان در گستره استان یزد منتشر و توزیع می شود.
۱۷۵ رسانه در استان یزد مجوز دارند که از این تعداد ۱۲۶ مجوز متعلق به نشریات چاپی، ۳۱ مورد متعلق به رسانه های برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری) و ١۸ مجوز هم مربوط به رسانه های الکترونیک غیر برخط است.
۷۵۳۲/ ۶۱۹۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  4 تیم به مرحله نیمه‌نهایی والیبال دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد