11:13:43 - یکشنبه 20 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازداشت مدیرکل سابق محیط زیست استان یزد
بازداشت مدیرکل سابق محیط زیست استان یزد
ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد از بازداشت مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست این استان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد از بازداشت مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، علیاکبر شمس گفت: در پی وصول اخباری از دستگاههای نظارتی استان مبنی بر ارتکاب جرائم عمدی از سوی مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست استان یزد رسیدگی به این پرونده در دستور کار دادسرای مرکز استان قرار گرفت و تحقیقات فنی و غیر محسوس انجام و پس از احراز وقوع جرم وفق قانون وی تحت تعقیب قرار گرفت و هفته گذشته بازداشت شد.

وی گفت: ارتشاء،تضییع حقوق دولت در عدم انجام وظیفه قانونی و اهمال در این زمینه و سوءاستفاده از موقعیت شغلی از اتهامات نامبرده است.

خبر جدید  طرح جدید انتقال آب به یزد، 8 سال زمان نیاز دارد

این مقام قضایی افزود: پرونده برای بررسی مبالغ دقیق ناشی از جرم در مرحله کارشناسی است و به محض تکمیل تحقیقات، پرونده با کیفرخواست جهت صدور حکم به دادگاه ارسال خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد ضمن هشدار به مراجعین به ادارات و واحدهای تولیدی بیان داشت: مراجعه کنندگان لازم است از پرداخت هر گونه وجهی خارج از چارچوب و مقررات قانونی به اشخاص اجتناب کنند و بدیهی است در این پرونده به اتهام افراد پرداخت کننده رشوه و تحصیل کننده امتیازات غیر قانونی نیز رسیدگی خواهد شد.

خبر جدید  جایگاههای سوخت در آستانه تعطیلی قرار دارند/جایگاه ها از تامین هزینه های جاری نیز عاجزند

وی اظهار کرد: مدیران استان پاکدست و با سلامت و تعهد مشغول خدمت هستند و اندک موارد بسیار محدودی به هیچ عنوان نباید دستاویز تخطئه مدیران استان و عملکرد آنها باشد و با شایعات بی اساس و غیر مستند نمیتوان چهره مدیران نظام اسلامی و استان را مخدوش کرد.

این مقام قضایی تاکید کرد: بدیهی است انتساب تخلف به مدیران استان بدون مستند قابلیت پیگرد و تعقیب قانونی را خواهد داشت و چنانچه شهروندان، هر گونه اطلاع و مستندی از فساد احتمالی در ادارات در سطح استان دارند در مرکز استان به اینجانب و در شهرستانها به دادستانها ارائه دهند تا پیگیری شود و این اطمینان داده خواهد شد که در برخورد با مفاسد دادسرای مرکز استان هیچ محدودیت و خط قرمزی ندارد.

خبر جدید  اجرای طرح کافه زندگی با هدف ارتقای سلامت روان اجتماعی جامعه در یزد

وی گفت: اختلاس، ارتشاء، پولشویی و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی از جمله اتهامهای متهم دستگیر شده است. متهم تخلف متعددی همچون استخدامهای خارج از ضوابط و سوء استفاده از بودجههای پژوهشی اداره متبوع در زمان تصدی را در پرونده دارد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد