1:39:54 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید بالغ بر ۶۰۰ دانش‌آموز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
بازدید بالغ بر ۶۰۰ دانش‌آموز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: دو هفته اخیر بیش از ۶۰۰ دانش‌آموز در این دانشگاه حضور یافته و از امکانات و تجهیزات آن بازدید کردند.

سیدعلی المدرسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در یزد اظهار کرد: بیش از ۶۰۰ نفر از دانشآموزان پایههای دوازدهم از دبیرستانها و هنرستانهای شهر یزد از ابتدای اردیبهشت تاکنون بهمنظور بازدید در دانشکدهها، کارگاهها، آزمایشگاهها و انجمن رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد حضور پیدا کردهاند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعاتی در مورد رشتهها، شهریهها و خدمات رفاهیدانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به اطلاع دانشآموزان رسید و شرایط رشتههای مختلف بهخصوص رشته جدید کارشناس روانشناسی که با آزمون خواهد بود برای آنان تشریح شد.

خبر جدید  باغشهر مهریز آماده پذیرایی از مسافران نوروزی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با ۱۷۰ عضو هیئتعلمی تماموقت شامل چهار استاد تمام، ۲۰ دانشیار، ۶۵ استادیار، ۸۱ نفر دانشجوی دکتری(مربی)و ۸۷ کارگاه و آزمایشگاه تخصصی آمادگی کامل برای خدمت به علم و دانش در خود ایجاد کرده و برای تمامعلاقهمندان فضای مناسب تحصیل را به وجود آورده است.

خبر جدید  دانش‌آموزان با مفاهیم علم فیزیک آشنا شدند

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد