2:59:10 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید فرماندار از روند اجرایی پروژه‌های آب‌رسانی سانیج و غدیر
بازدید فرماندار از روند اجرایی پروژه‌های آب‌رسانی سانیج و غدیر
یزد (پانا) – فرماندار شهرستان تفت گفت: یکی از اولویت های مهم شهرستان تفت تکمیل پروژه آبرسانی سانیج و غدیر است. “محمد محامدی” فرماندار شهرستان تفت، “سید جلیل موسوی” معاون طرح و توسعه اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان، “رضا مظفری” مدیر امور آبفار شهرستان، پیمانکار و جمعی از مسئولین ابتدا با حضور در […]

یزد (پانا) – فرماندار شهرستان تفت گفت: یکی از اولویت های مهم شهرستان تفت تکمیل پروژه آبرسانی سانیج و غدیر است. “محمد محامدی” فرماندار شهرستان تفت، “سید جلیل موسوی” معاون طرح و توسعه اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان، “رضا مظفری” مدیر امور آبفار شهرستان، پیمانکار و جمعی از مسئولین ابتدا با حضور در منطقه سانیج از روند اجرایی بازدید و در جریان پیشرفت پروژه آب رسانی سانیج قرار گرفتند، سپس با حضور در بخش نیر و با حضور “سید روحالله میر خلیلی” بخشدار نیر در جریان روند اجرایی و پیشرفت پروژه آبرسانی غدیر قرار گرفت و در انتها با حضور در بخشداری نیر و با برگزاری جلسه راهکارهای لازم جهت سرعت بخشیدن به این دو پروژه اتخاذ شد.
فرماندار شهرستان تفت با حضور در محل پروژه در جریان روند اجرایی دو پروژه آبرسانی سانیج و غدیر قرار گرفت.
“محمد محامدی” در این جلسه اظهار داشت: یکی از اولویت های مهم شهرستان در حال حاضر تکمیل دو پروژه آبرسانی سانیج و غدیر است و روزانه پیشرفت این پروژها را رصد خواهیم کرد و تمام تلاش را به کار می گیریم تا در دهه فجر آماده بهره برداری گردد.
محامدی در پایان خواستار همکاری اهالی این دو منطقه در سرعت بخشیدن به این دو پروژه شد و تصریح نمود: نیاز است برای رفع بحران تأمین آب آشامیدنی این مناطق و بهخصوص بخش نیر نگاه منطقهای صورت نگیرد و همه این بخش در اجرای پروژه یاریرسان مدیریت شهرستان باشند تا هرچه سریعتر به بهرهبرداری برسد.

خبر جدید  نماینده مجلس خبرگان رهبری تاکید نمود: 9 دی انقلاب سوم جمهوری اسلامی ایران

پروژه ابرسانی فرمانداری یزد پانا
منبع :: http://www.pana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد