۲۰:۴۷:۱۲ - سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باغشهر مهریز آماده پذیرایی از مسافران نوروزی
باغشهر مهریز آماده پذیرایی از مسافران نوروزی
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهریز از آمادگی این شهرستان برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ الهام جلوداری اظهار کرد: در آستانه سال نو و در راستای بررسی مسائل و مشکلات مکانهای تاریخی و جاذبههای گردشگری مهریز برای آمادهسازی و ارائه خدمات مناسب به بازدیدکنندگان،تبادل اطلاعات و بهروزرسانی دانستههای راهنمایان گردشگری مهریز، تور مهریزگردی ویژه راهنمایان گردشگری این شهرستان برگزار شد.

وی اضافه کرد:۱۰۰ اثر تاریخی و فرهنگی مهریز در فهرست آثار ملی کشور و دو اثر شامل باغ پهلوانپور و قنات حسنآباد مشیر دهنو در فهرست آثار جهانی ثبتشده است.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهریز عنوان کرد: سال گذشته افزون بر ۴۰۰ هزار مسافر از بناهای تاریخی و محلهای تفریحی این شهرستان بازدید کردندو پیشبینی میشود به دلیل جاریشدن آب در چشمه غربالبیز و سبز بودن مناطق ییلاقی امسال در مقایسه باسال گذشته مسافران و گردشگران بیشتری در ایام نوروز از مهریز بازدید کنند.

جلوداری مطرح کرد: تمام تمهیدات لازم با همکاری سایر دستگاههای دولتی و تشکلهای مردمی برای پذیرش و پذیرایی از مسافران و میهماناننوروزی انجام شدهو اعضای ستاد اسکان از مدتها قبل برای فراهمکردن آسایش مسافران، جلسههای متعددی را برگزار کردند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد