11:38:31 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانوان در هر شهرستان استان یزد یک ورزشگاه اختصاصی ‌دارند
بانوان در هر شهرستان استان یزد یک ورزشگاه اختصاصی ‌دارند
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه یک ورزشگاه اختصاصی ویژه بانوان در همه شهرستان‌های استان وجود دارد گفت: توسعه و گسترش ورزش بانوان با همکاری دستگاه‌ها امکان پذیر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مسعود شریعتی در نشست هم اندیشی روسا و مسئولین بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای یزد با تاکید بر اینکه توجه به ورزش در همه گروهها بویژه بانوان سبب نشاط اجتماعی جامعه میشود اظهار داشت: بانوان مربیان فرزندان آینده کشور هستند که اگر به ورزش توجه کنند بدون شک سلامتی خود را تضمین کردهاند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه زنان امروزه افتخارات بسیاری را در رقابتهای بینالمللی کسب کردهاند خاطرنشان کرد: این افتخارات در حالی رخ داده که محدودیتهای بسیاری برای این ورزشکاران وجود دارد.

وی برنامه ریزی مناسب و حساب شده در راستای پویایی هر چه بهتر ورزش بانوان در دستور کار ورزش و جوانان یزد قرار دارد افزود: میشود با تعامل و همکاری با دستگاههای استان میتوان زمینه توسعه و گسترش ورزش بانوان را در شهرستانهای یزد فراهم آورد.

شریعتی به وجود یک ورزشگاه اختصاصی بانوان در شهرستانهای یزد اشاره و تصریح کرد: این فضایی که برای بانوان به وجود آمده، باید به بهترین شکل استفاده و با برنامههای مختلف ورزشی در راستای سلامت بانوان استان پیش برود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تاکید بر اینکه باید با فرهنگسازی حضور بانوان در ورزش پر رنگتر شود اضافه کرد: برنامههای مختلف بسیاری در جهت حضور بیشتر بانوان ورزشکاران در استان صورت گرفته که کافی نیست و باید بیش از گذشته به آن توجه شود.

خبر جدید  مرخصی و مأموریت مدیران استان یزد لغو شد

وی در پایان خواستار حضور فعال بانوان در جشنوارههای مختلف شد و گفت: در طول برنامههای متعددی برگزار میشود که انتظار میرود حضور بانوان را بیش از گذشته در این برنامهها شاهد باشیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد