۱۸:۲۹:۰۱ - دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید از ظرفیت مغازه‌های راکد و نیمه فعال در بافت‌های تاریخی یزد استفاده شود
باید از ظرفیت مغازه‌های راکد و نیمه فعال در بافت‌های تاریخی یزد استفاده شود
استاندار یزد با اشاره به لزوم توجه به اقتصاد دیجیتال و کسب و کارهای اینترنتی در استان گفت: باید از ظرفیت مغازه‌های راکد و نیمه فعال در بافت‌های تاریخی یزد استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی در نشست هم اندیشی روسای اتحادیهها و جامعه اصناف استان که در سالن حمیدیا استانداری یزد برگزار شد با تبریک سال جدید به ظرفیتهای موجود و بسیار خوب مغازههای راکد و نیمه فعال در بافتهای تاریخی اشاره کرد و اظهار داشت: از این ظرفیتها باید به خوبی استفاده شود زیرا در یکی از بهترین و مهمترین نقاط شهر واقع شده است.

استاندار یزد با بیان اینکه از برپایی غرفهها در بافتهای تاریخی در نوروز امسال جلوگیری کردیم افزود: با توجه به اینکه برپایی این غرفهها در شان میراث تاریخی و محلهای گردشگری یزد نبود، از برپایی آنها جلوگیری کردیم.

وی در ادامه توجه به اقتصاد دیجیتال و کسب و کارهای اینترنتی را از جامعه اصناف استان خواستار شد و خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که باید مدنظر قرار گیرد، آشنایی صاحبان مشاغل مختلف نسبت به تاثیرگذاری این نوع کسب و کارها بر مشاغل سنتی است.

جلب اعتماد مردم با همکاری اصناف و بخش دولت امکان پذیر است

طالبی در ادامه به اهمیت تعامل و همکاری اصناف استان با دستگاههای اجرایی در تقویت اعتماد و انسجام مردم و دولت اشاره کرد و گفت: جلب اعتماد مردم یکی از مواردی است که با مشارکت دولت و اصناف میتوان امید داشت که تحقق یابد.

استاندار یزد با بیان اینکه برخی از اصناف نسبت به برخی قوانین و مقرراتی که وجود دارد ناراضی هستند تصریح کرد: اصناف استان یزد باید آن دسته از قوانین و مقرراتی که در فعالیت آنها خللی وارد میکند را احصا و به مدیریت ارشد استان اطلاع دهند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد