فرزاد فیضی در گفت و گو با خبرگزاری برنا از استان یزد با اشاره به ساماندهی نشست های خبری استان، اظهار داشت: باتوجه به اهمیت ساماندهی برگزاری نشست های خبری، مقرر شد در فاز نخست این ساماندهی رسانه های مکتوبی که در ۴۵ روز گذشته اعلام وصول خود را ثبت کرده اند به نشست های خبری استان دعوت شوند.

خبر جدید  لغو تمامی برنامه‌های نوروزی شهرداری بافق

وی با بیان اینکه خبرگزاری ها، روزنامه ها، هفته نامه، دوهفته نامه ها، ماهنامه ها و پایگاه های خبری استان وسرپرستی های نشریات کشوری به نشست های خبری دعوت می شوند، بیان داشت: در طرح ساماندهی بنابر استعلام ازسامانه جامع رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لیست مدعوین مشخص و از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

خبر جدید  خانواده ها تهدید به خودکشی فرزندانشان را جدی بگیرند

مدیرخانه مطبوعات استان یزد در ادامه تصریح کرد: خانه مطبوعات استان یزد در فاز دوم اجرای این طرح با مشارکت شورای هماهنگی روابط عمومی ها و سایر انجمن های صنفی حوزه رسانه از اپلیکیشین ساماندهی نشست های خبری رونمایی خواهند کرد.

وی در آخر با بیان اینکه چالش هایی در اجرای این طرح قابل پیش بینی است، عنوان کرد: امیدواریم طرحی که در دستور کار قرار گرفته است با مشارکت و همیاری اصحاب رسانه و مطبوعات به سرانجام مقصود برسد.

خبر جدید  ساختار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به زودی اصلاح می شود