14:10:29 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با داعشی های وطنی چه کنیم؟!
با داعشی های وطنی چه کنیم؟!
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، علیرضا زمانی از فعالان دانشجویی استان یزد در یادداشتی به موضوع آشوب‌های خیابان پاسداران پرداخته است که متن آن به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم امنیت؛ اولویت و موضوع درجه‌یککشوراست و دشمن به‌دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه است؛ همه مراقب باشنرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان […]

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، علیرضا زمانی از فعالان دانشجویی استان یزد در یادداشتی به موضوع آشوب‌های خیابان پاسداران پرداخته است که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امنیت؛ اولویت و موضوع درجه‌یک
کشوراست و دشمن به‌دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه است؛ همه مراقب باشن
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی
۱۹ /اردیبهشت/ ۱۳۹۵

مسئله اصلی در ناآرامی‌های شب گذشته تهران دراویش نیستند. این یک آدرس غلط است. اساسا دروایش هر گز در ایران یک “مسئله” نبوده اند.
مسئله از یک سو اراده واضح و رصد شده ضد انقلاب به ویژه منافقین و آل سعود است برای “ایجاد خشونت پی در پی و مزمن” در کشور و حرکت به سمت پروژه “تخریب ایران”؛ و از سوی دیگر، پروژه یک جریان سیاسی کاملا شناخته شده در کشور که خشونت را فرصتی برای باج خواهی از کشور و مردم می‌داند.

خبر جدید  اعلامه هاي ضدشاه برای جنوب کشور در اردکان تکثیر می شد/ابتکار انقلابی اردکانی ها که مثل توپ در ایران صدا کرد

شب گذشته تا سرحدممکن با داعشی‌های #خیابان_پاسداران مدارا شد. برای اثبات مدارا و احتیاط نظام همین بس که حالا که غائله ختم شده حافظان امنیت ۵ شهید داده اند، اما از مهاجمان حتی یک نفر کشته نشده. اما واقعیت این است که این مدارا دیگر به سقف خود رسیده است.
ما اکنون با مردمی مواجه نیستیم که فریاد بیکاری و نداری سرداده باشند. آن مردم هر چه هم بگویند، باید احترام کرد.
اما مسئله امروز این است که کسانی اراده کرده اند به هر روش ممکن به جان مردم بیفتند و آرامش را از “ایران آرام” بگیرند. اینجا مماشات زیبنده کشوری که خاورمیانه را امن کرده نیست، که قمه کش‌ها وسط خیابان پایتخت، جولان بدهند.
نهادی که در کشور مسئول و متولی پرونده منافقین است باید رویه فعلی خود را به طور اساسی تغییر بدهد.
با سیاسیونی هم که تا خشونتی آغاز می‌شود جانب خشونت طلبان را می‌گیرند و اساسا خشونت را برای خود “فرصت چانه زنی” می‌دانند باید با قاطعیت تعیین تکلیف کرد.
قمه به دستان در خیابان، با بوقچی هایشان در تلگرام، ایستاگرام و توئیتر هیچ فرقی ندارند
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

خبر جدید  حضور پرشور بسیجیان پایگاه رسالت ناحیه ثارالله در راهپیمایی ضد استکباری
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال