11:02:03 - سه‌شنبه 25 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشنامه های خلق الساعه بلای جان صنعت شده است
بخشنامه های خلق الساعه بلای جان صنعت شده است
محمدحسین فنایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: متاسفانه عدم تعادل در بخشنامه‌ ها و عدم اجرای درست قوانین و مقررات از طرف دولت آرامش بخش خصوصی را به هم زده است. وی با بیان اینکه متاسفانه دولت آنگونه که باید به بخش خصوصی توجه ندارد و حمایت نمی کند ادامه داد: دولت باید […]

محمدحسین فنایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: متاسفانه عدم تعادل در بخشنامه‌ ها و عدم اجرای درست قوانین و مقررات از طرف دولت آرامش بخش خصوصی را به هم زده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه دولت آنگونه که باید به بخش خصوصی توجه ندارد و حمایت نمی کند ادامه داد: دولت باید پیش از هر تصمیمی نظرات بخش خصوصی را جویا شود ولو اینکه اجرایی هم نکند اما وقتی مورد توجه قرار دهد و از نظرات این بخش بهره مند باشد قطعا در تصمیم گیری دقت بیشتری خواهد داشت.

خبر جدید  بافت تاریخی و آثار باستانی ابرکوه

عضو هیئت مدیره خانه صنعت با بیان اینکه این بخشنامه ها توان بخش خصوصی را گرفته و رمقی برای این بخش نمانده است اضافه کرد: وضعیت ارزی که همه از آن سخن می گویند و سیاست های ارزی که بانک مرکزی و دولت در پیش گرفته اند باری از دوش تولید کم نکرد و این نوسانات مشکلات را دوچندان کرد.

خبر جدید  مسابقه ساخت ابر حباب‌ها در بافق + فیلم

وی با تاکید بر اینکه امروز کشور در یک جنگ اقتصادی به سر می‌ برد، عنوان کرد: انتظار بخش خصوصی از دولت به عنوان یک حمایت کننده قوی این است که در این جنگ اقتصادی؛ بخشنامه‌ها و دستورالعمل هایی صادر نکند که توان سربازان اقتصادی را نشانه رفته است.

فنایی بیان داشت: صدور این بخشنامه ها و دستورالعمل های خلق الساعه نشان از عدم تفکر و بررسی دقیق است که چنین بلایی را سر صنعت و تولید می آورد و کسی هم مسئولیت آن را نمی پذیرد.

خبر جدید  برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بیماری های واگیر دار در اردکان

عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به بخشنامه اخیر ارزی دولت تصریح کرد: برخی تصمیم گیری ها باعث می شود بازارهای زیرزمینی اقتصادی به وجود بیاید و این مسئله تبعاتی دارد که به تولید و اقتصاد ضربه خواهد زد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد