به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مسعود شریعتی در مراسم جشن امید و نشاط جوانان با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته جوان گفت: جوانان در حوزههای مختلف دارای استعدادهای بسیاری هستند که نباید آنها را نادیده گرفت، و استفاده از ظرفیتهای جوانان میتواند توسعه و پیشرفت را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه البته توجه به امور جوانان نباید به هفته جوان محدود شود، افزود: جوانان از سرمایههای اصلی این کشور هستند و میتوانند به عنوان یکی از مهمترین عوامل اصلی در پیشرفت و توسعه کشور محسوب شوند.

خبر جدید  ثبت یزد به عنوان شهر ‌میراث جهانی را به فرصت جذب گردشگران بدل کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد داشتن نگاه متفاوت در حوزه جوانان را مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: برای تحقق اهداف مورد نظر در حوزه جوانان تمامی نهادها باید همکاری داشته باشند.

شریعتی لازمه استفاده از ظرفیت جوانان را همدلی و در کنار هم بودن و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد عنوان و اظهار داشت: جوانان در این زمینه به خوبی خود را ثابت کردند و باید تمامی دستگاه های اجرایی نیز در حمایت و استفاده از ظرفیت سمن ها ورود پیدا کنند.

خبر جدید  یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و مطبوعات محلی یزد گشایش یافت

وی با اشاره به مسئولیتهای اداره کل ورزش و جوانان عنوان کرد: وظیفه ورزش و جوانان، ساماندهی فعالیتهای داوطلبانه جوانان و شناسایی ظرفیتهای استان برای بهبود فعالیتهای آنها است و در حوزه های اشتغال، ازدواج، مشارکتهای اجتماعی و آسیبهای جوانان تلاش شده بتوانیم گام های موثری برداریم.

شریعتی خاطرنشان کرد: امروز بیش از ۴۸ سمن فعال داریم در حوزه ورزش و جوانان در استان یزد فعالیت میکنند که تمام اقداماتی که میتوان برون سپاری کرد را به این سمنها سپردهایم و نتایج خوبی هم بدست آمده که نشان از توانمندی جوانان است.

خبر جدید  آیین اختتامیه مسابقات قرآن کریم ویژه جوانان، ورزشکاران و کارکنان ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد