12:11:51 - شنبه 29 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد با مفسدان اقتصادی بدون توجه به جایگاه افراد انجام شود
برخورد با مفسدان اقتصادی بدون توجه به جایگاه افراد انجام شود
امام جمعه یزد با بیان این‌ که نگاه مسئولان برای رفع مشکلات کشور نباید به بیگانگان باشد، تاکید کرد: برخورد با مفسدان اقتصادی قاطع و سریع و بدون توجه به جایگاه و نسبت افراد انجام شود. به گزارش ایسنا، آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در دیدار «مهدی جمالی‌نژاد» شهردار پیشین یزد و معاون عمرانی وزیر کشور،  افزود: […]

امام جمعه یزد با بیان این‌ که نگاه مسئولان برای رفع مشکلات کشور نباید به بیگانگان باشد، تاکید کرد: برخورد با مفسدان اقتصادی قاطع و سریع و بدون توجه به جایگاه و نسبت افراد انجام شود.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در دیدار «مهدی جمالی‌نژاد» شهردار پیشین یزد و معاون عمرانی وزیر کشور،  افزود: یکی از اقداماتی که حتما باید در بین مدیران به ویژه مدیران کشوری مورد توجه باشد، این است که رفع مشکلات کشور تنها به وسیله اتکا و امید به خدا و استفاده از ظرفیت‌های داخلی به ویژه ظرفیت جوانان توانمند کشور محقق می‌شود .

وی گفت: متاسفانه دیده می‌شود که برخی از مسئولان برای رفع مشکلات کشور تنها به بیگانگان توجه دارند در حالی که اگر ما از ظرفیت‌های داخلی کشور به درستی استفاده کنیم هیچ مشکلی باقی نمی‌ماند .

خبر جدید  اخبار 16:45 یکشنبه 10 تیر 1397 یزد

نماینده ولی فقیه در استان یزد تصریح کرد: زمانی که ما برای رفع مشکلی در کشور متکی به بیگانگان باشیم، همیشه این اتکا باقی می‌ماند و در هر تغییر روابطی مشکلات به حالت قبل و حتی بیشتر از قبل باز می‌گردد به همین دلیل باید نسبت به رفع مشکلات توجه جدی داشته باشیم .

امام جمعه یزد نوآوری و تحول در صنعت و تولید کشور را یکی از راهکارهای برون رفت از مشکلات دانست و گفت: برخی از محصولاتی که در داخل کشور تولید می‌شود سالیان سال است که هیچ تحول و پیشرفتی نداشته و برای اینکه بتوانند با محصولات خارجی رقابت کنند حتما باید دچار تغییر و تحول شوند .

خبر جدید  کمک ۷۵ میلیارد تومانی کمیته امداد به مددجویان یزدی

این مقام مسئول از سخت‌کوشی جمالی‌نژاد در شهرداری یزد تقدیر کرد و افزود: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند، این است که در کارهایشان تلاش و سختکوشی را مبنا و پایه قرار دهند، الان زمانی است که مسئولان باید با روحیه جهادی فعالیت کنند تا مشکلات کشور برطرف شود .

نماینده ولی فقیه در استان از رویکرد برخی افراد و سرمایه‌دارانی که اقدام به احتکار اجناس خود می‌کنند انتقاد کرد و اظهار کرد: به جای این‌که الان همه به فکر هم باشیم تا مشکلات مردم کمتر شود برخی با احتکار سعی می‌کنند گرانی را در جامعه افزایش داده و برای خود سود جمع کنند .

ناصری یزدی تصریح کرد: این افراد حاضرند برای جامعه هر مشکلی ایجاد شود ولی به منافع خودشان دست پیدا کنند و برای رسیدن به این هدف از هیچ اقدامی چشم‌پوشی نمی‌کنند .

خبر جدید  برترین‌های جشنواره منطقه‌ای موسیقی کویرنشینان معرفی شدند

امام جمعه یزد بر ضرورت برخورد سریع، قاطع و کامل با این تحرکات تاکید کرد و افزود: در برخورد با چنین افرادی و سایر اشخاصی که در جامعه فساد اقتصادی به وجود آورده‌اند و مردم را به مشکل می‌اندازند به هیچ عنوان نباید کوتاهی صورت گیرد و حتما باید با تمام این افراد به صروت جدی برخورد شود .

«مهدی جمالی‌نژاد» شهردار پیشین یزد هم در این دیدار به ارائه گزارش‌هایی در ارتباط با فعالیت‌های یک سال اخیر شهرداری یزد و اقداماتی که در راستای بهبود فضای شهری انجام شده است، پرداخت .

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد