13:48:36 - یکشنبه 23 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد پلیس با مزاحمان در اطراف مدارس
برخورد پلیس با مزاحمان در اطراف مدارس
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدرضامزیدی پیش از ظهر یکشنبه با اشاره به آغاز بازگشایی مدارس اظهار داشت: پلیس در راستای تامین امنیت و نظم و انظباط اجتماعی اقدام به اجرای طرح مدارس خواهد کرد. وی با بیان اینکه طرح مدارس گامی در جهت برقراری امنیت دانش آموزان به شمار می رود ادامه داد: هدف […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدرضامزیدی پیش از ظهر یکشنبه با اشاره به آغاز بازگشایی مدارس اظهار داشت: پلیس در راستای تامین امنیت و نظم و انظباط اجتماعی اقدام به اجرای طرح مدارس خواهد کرد.

وی با بیان اینکه طرح مدارس گامی در جهت برقراری امنیت دانش آموزان به شمار می رود ادامه داد: هدف اصلی از اجرای این طرح، ایجاد یک بستر امن توام با آرامش برای دانش آموزان و خانواده های آنها است .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد عنوان کرد: با اجرای این طرح تسهیل در عبور و مرور دانش آموزان در معابر و کاهش ضریب آسیب پذیری آنان افزایش خواهد یافت.

خبر جدید  اعزام ۲۴۰دانش آموز بافقی به اردوی راهیان نور + تصاویر

وی همچنین از پیشگیری و برخورد با مزاحمان خیابانی به ویژه مزاحمان موتورسوار در راستای اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: برخورد با رانندگان مزاحم با هدف تأمین امنیت دانش آموزان در مدت زمان اجرای این طرح با قاطعیت دنبال خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: در این طرح نیروهای کلانتری به صورت محسوس و غیرمحسوس مدارس تحت حوزه خود را به صورت ویژه تحت پوشش قرار می دهند.

خبر جدید  استان یزد در جایگاه بالای سلامت اداری +البوم تصاویر

وی بیان داشت: همچنین کمک به روانسازی ترافیک در ساعات شروع و پایان مدارس و تامین امنیت مسیر رفت و آمد دانش آموزان در اجرای این طرح پیش بینی شده است.

مزیدی افزود: خانواده ها ضمن توجه به هشدارهای پلیس در زمینه های مختلف با نیروی انتظامی همکاری داشته و شهروندان در ایام بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی، به علت حجم سنگین ترافیک، حتی المقدور از تردد با وسیله نقلیه شخصی در ساعات پیک ترافیک، بخصوص محدوده مرکز شهر خودداری کنند.

تبليغات
بانک پاسارگاد